bugün

görsel
Twitter hesabından diziye veda ettim diyip ardından şaka yaptım devam ediyorum diye tweet attı. taşşak mı geçiyon bizle çoban diyesim var. Hesap fake değil ise diziye devam ediyor öldüğü falan yok.
yillarin selamisiydi bu arkadas.
görsel
Gorunuse gore walking dead'le anlasmis.
rip hüsnü çoban...

https://www.uludagsozluk....%C3%BC-%C3%A7oban/1/ters/
hüsnü çoban öldi mu? Issız ajun kaldı mu? Ödlek öcün aldı mu? Emdi yürek yırtılur!
Koyun olduk iyce cobanimizda güdüyor kacgundur bizi.husnu çoban olmuş vah vah hergun gerçekten şehit verirken ne de garip bir vaka.
Vatan uğruna ölenler bu kadar konuşulmadı.
Artık çoban değildir.
ulan şu ülkede her gün şehit haberi geldiği günlerde bile, bu adamın öldüğü kadar internette haber yapilmadi.

her yerde (bkz: hüsnü çoban) öldü haberi yeter amk.

bırakın cam ekranı dışarıya bakın hayata bakin.

bir tarafta şehitler, yiten canlarimiz diğer tarafta bu zirtapoz hüsnü çobancilar..
az once kalp masaji sag taragindan yapilan oyuncu.
benden kacmaz...
kakp masajı ile hayata dönmesi gereken şerefli türk polisi.
az önce kahvehanede bu konu konuşuluyordu. mahallenin en bilgisi "ölmemiş pezevenk" dedi.
adam benden senden çok para alıyor oyunculukla.
buna üzülüyorlar. sanki gerçekmiş gibi.
onca şehit veriyoruz millet neye üzülüyor.
Bir ölmedi aq.

Bir de millet ciddi ciddi su adamın ölümü için ağlayıp üzülüyor ya hayret ediyorum.

Bu kadar mi salak sınız?
Hüsnü büyük ihtimal ile ölmedi ama türkiye 2 hafta mışıl mışıl uyudu bravo.
Bi ölemedi gitti herif evde millet pür dikkat arka sokakları izliyo o degil insanıda konuşturmuyolar dizi izliyoruz burda diye.(dizide dizi olsa bari pöh, pöh, pöh)
Hüsnü amk siktir git artık.
Tek derdimiz sendin.
az sonra ölüm haberi verilecek dizi karakteri.
Ulan bi ara sır kapısı izliyorum sandım. Abdest alıp yalın ayak dışarı çıktı Hüsnü. Dışarı da bi nurlu aydınlık filan. Eskileri hatırlattı birden. Neyse ki rüyaymış.
o kadar şehitimiz varken bu saçmalık üzerine başlık açıp tartışan zihniyeti sikim.
öl artık denilen salak dizi karakteri.
öl ki sende kurtul bizde nerede mal var gündeme getiriyor bunu. kekolar.
türkiye insanının ne kadar boş muhabbet tellalı olduğunu gösteren "gerçek olmayan" karakter.
Yakışmadı Senaristlere Hüsnü Çoban'ın Kahramanca ölmesi lazımdı. En son Bu Saçmalığı Christopher Nolan'ın The dark knight rises'ta Yaşadım.Ulan tam dedik Bruce Wayne Böyle kahramanca bir ölüm yakışırdı halbuki çakal Helikoptere Otomatik pilot yazılımı kodlatmış Herkes Onu Öldü bilirken ardından yas tutarken o catwomanı becermeye gitmiş işte o an Yazıklar olsun dedim.
ben dedim ölmez diye. ölseydi de 5 sene sonra ortaya çıkardı.

(bkz: berivan)
(bkz: kavak yelleri)
Hüsnü ölücek kardeşlerim. Sonra kızı kötü yola düşecek. Erkek çocukları ise ablalarını kurtarmak isterken girdiği çatışmada ölecek. Teyze ise kocaya kaçacak. Eşide kahrolup ölecek