son yaşlarında işe girip geçim derdinden yırtmıştır.
Gençliği güzeldi çirkin de yaşlanmadı ama sanatçının politik duruşu hiç bir partiye yakınsama olmamalıydı.
bana inanılmaz itici gelen kadın.

oyunculuğunu da beğenmem, yapmacık bulurum.
ifade özgürlüğüne önem veren sanatçımız.

https://www.yenisafak.com...lugu-ile-tanistik-2740158
yandaş oldu vesselam.
filimleri fena değildi ama konuştukça iğrençleşiyor

her konuda bir fikrin de olmasın

veyahutta iyice öğren de öyle konuş.
gerçekleri söyleyince kötü olan Türk sinemasının duayeni.
fakirleşince herkes yörüngeye giriyor. bu da öyle işte. akil insan seni.
akp'ye sırtını dayadıktan sonra nemalandırılan bir dönemin ünlüsü. torpilli olduğu için trt 2'de program yapıyordu son olarak hala devam ediyor mu bilmiyorum.
(bkz: Emekliler devlete yüktür) diyerek tüy dikmiş ünlü.
görsel
damadı ihale falan mı alacak acaba?
http://www.haber7.com/gun...-duyuyor-iftihar-ediyorum
Yazık be hülya değer miydi ihtiyacınız mı vardı bir Tarık Akan olmak zor değildi be o kadar.
görsel
akil insandı bir zamanlar. akılları fazla geldi herhalde.
Bizim çoçukluğumuzdaki Hülya gitti yerine Demet Akalın virali birisi geldi, yazık.
saygı- sevgi alacağımız olan artiz.
yesilcamin en sevimsiz en itici kadinidir benim icin.

dublajdan mi yoksa kendi dogal aglamasi mi bilmiyorum bu kadin aglarken fıtlar.fıt fıt ses cikarir.

genelde hasta rollerini iyi kivirir.cunku o soluk beniz ve ten rengiyle dogal hali zaten tuberkulozlu gibidir.

yoluk sacli miyminti kadin.o kosarken yengec gibi saga dogru kacmasi da bonus bir itici.
Hiçbir zaman sevemedim.

Hep yüzünde bir samimiyetsizlik vardı.

Hakkaten insanın yüzü de kimliğine yansıyor yani...
orijinal kezban'dır.
trt ye kapağı atmış ve sefansını sürmektedir. yaptığı program başına ne kadar ücret aldığı merak konusudur. yapmaciklik ustası olmasına karşın iyi bir aktrist olamamıştır hiç bir zaman. her filminde yüzüne yapışıp kalmış belli bir ifadeyle boy gösterip durmuştur.
ak parti yeşilçam şube başkanı. getirisi trtde program yapmaya başladı teyzemiz. şahsen hiç sevmiyorum bu teyzeyi. itici.
sanatını zirvelerde icra eden yeşilçam kişisi. osmanla olan meşhur sahnenin hafızalarda kazındığını belirtmeden geçemem. abla da rolünün hakkını vermiştir.
Sanatına lafım yok ama filiz akın' dan beklerdim, hülya koçyiğit' ten beklemezdim. Maalesef iktidar yalakası olmuştur.
osman'la çektiği film efsanedir.