bugün

(bkz: ay ben gülerim)
Yok canım Kur'an'da sadece kişiye verilmeden evvel bakire oldukları yazıyor.

Zaten ilişkiye girdiğinde artık o senin kadının olmuş olacak.
adamlarda nasıl bir din, nasıl bir tanrı, nasıl bir inanç var?
kendi azmışlıklarını sapkınlıklarını temsil edecek tanrı cennet dini nereden buluyor bunlar?

the family international-children of god bunların yanında daha tutarlı. hiç olmazsa kendine inanlara daha metaryalist bir yaklaşım yapıp hymen hayali yerine vajina gerçeğini yaşatıyor.

ara edibüdü: the family international abd de kurulmuş bir sex tarikatı, 1968 yılında David “Moses” Berg tarafından kuruldu ve günümüzde halen devam etmektedir. kendi içinde kadınları her türlü bir sex aracı olarak kullanmasının yanı sıra pedofiliyede izin vermektedir. Yani çocuklara bile tecavüz edilmekte ve bir sex aracı olarak kullanmaktadırlar.

görsel

aslında 2019 yılında new york Brooklyn’deki bölge mahkemesinde görülen sex tarikatı nxivm davasına değinecektim de...
entry uzamasın.
hem bizde bu din sapıklarına 120 yıl hapis cezası verecek ve din sapığının bulunduğu tarikat cemaat adı ne ise o yapının mal varlığına el koyup mağdurlara tazminat olarak dağıtacak adelet mekanizması da yok.
kurumları yıpratmayalım, bir kereden bir şey olmaz mantığını yaşıyoruz.
aslında böyle kararlar (ağır hapis cezaları ve o kurumun yapının tarikat cemaat vakıf dernek adı neyse onun malına mülküne el koyup mağdurlara tazminat olarak dağıtılsa biir daha böyle sapıklar o yapılara sızamaz ve sızsa bile varsa bile o yapı otokontrol sayesinde böyle insanlık suçlarının oluşmasını engeller.
sohbetlerde ballandırarak anlatılan bir olaymış.
yurdum insanının en başta gelen derdidir.
Ne kadar dert ettiniz bunlari , onca yildir inanclıyim. Hiç bir ibadetimde ya da düşünürken cennete gidecegim , yok şu olacak bu gelecek , ırmaklar, nehirler, herneyse hiç bunlari hesaplamadım. Iman ettim , itaat ettim bitti. Bir mükafata layik olursam rabbim bilir , onun takdiridir. Pazarlık mi yapacağız. Onun razi olmasi yeterlidir.
Hurilerin cinsellik için hizmet edeceğine dair bir şey yok.hatta cennete sex bile yoktur belki.evlilik filanda sanmiyorum.cinselik bu dünyaya has bisey olabilir.
Bence cennette kıskanmak gibi kötü huylar yoktur arkadaşlar. kadın erkek hepimiz gavat olacağız, rahat olun.
Erkeklere huri varsa ;kadınlara da nuri vardır değil mi?
Bu durumdan evli erkekler hoşnut olmayabilir.
Karıları cennete gidip nurilerle mi fingirdeşecek?
öteki tarafta devasa bir dikimevi olmasını gerektirir...

nasıl olacak bu? huri ile ilişkiye girdin diyelim, huri hemen dikimevine gidip diktirip geri mi geliyor?

teknolojiye bak amına koyayım?

lan bunlar bir de "memeleri tomurcuklanmış yaşıt kızlar" (nebe 33) diyerek namaz falan kılıyorlar.
utanmıyor musunuz namaz kılarken am göt meme düşünmeye?

neyse ki öyle bir şey yok. hiç olmayacak. evet huri-cennet-şarap akan ırmaklar falan yok arkadaşlar kesin bilgidir. aksini iddia eden varsa buyursun ispatlasın.
bunlara karı kızdan başka bir konu verin çalışsınlar...
Huriler için inanan ibadet edenlere cennette sandıkları şekilde huri olmaması şoku.

Sahte hadislere sapkın meallere itibar etmeyiniz.

https://youtu.be/mdfHOAR_ryA

Ne cenabet bir site burası aq. Sizi gördükçe daha çok imana geliyorum.
niye şaşırıldığını anlamamakta bu gönül.
dünyadaki huriler de öyle değil mi?
ameliyat neyim oluyorlarmış ya.
şahsen görmedim ama öyle diyolla.
Kan görmekten hoşlanan iğrenç barbar Arap fantazisi. Darwine şükürler olsun ki böyle bir şeye inanmıyorum.
görsel
Bir arap fantezisi.

Türkleri ilgilendirmez.
Oley be!!!

Ben namaza başlıyorum.
Bu kampanya kaçmaz.
Cennet Cennet dedikleri birkaç köşkle birkaç huri,
isteyene ver sen anı, bana seni gerek seni.
Yunus Emre.

Amelinizde rıza-yı ilâhî olmalı. Eğer O razı olsa, bütün dünya küsse ehemmiyeti yok. Eğer O kabul etse, bütün halk reddetse tesiri yok.

Kur’ân-ı Kerîm’de âhiret mutluluğu hem maddî hem mânevî-ruhî çerçevede tasvir edilmiştir; benzer yaklaşım hadis metinlerinde de görülür. Bu tasvirleri inceleyip anlamayı ve halka aktarmayı amaçlayan bazı âlimler, bunlardan kendi yetenek ve temayülleri doğrultusunda birbirinden farklı, zaman zaman da abartılı sonuçlar çıkarmışlardır. ben şahsen şu cennet - huri konusunu açan imamlara ve dindarlara zerre miktar güvenmiyorum. madem konuşabiliyorsun önce haksızlıklara ses çıkart.
CENNETE GiTTiNiZ, HURi VERiLDi Bi DE BEKARETi KALDI?
Bu seks için namaz kılan dincilere yunus emremin şiiri ile cevap veriyorum.

cennet cennet dedikleri
birkaç köşkle birkaç huri
isteyene ver onları
bana seni gerek seni.
Çok güzel din kızlar, nurilerle de her ilişkiden sonra +1 cm uzama ve kalınlaşma oluyormuş. Ben demiyom kuranı kerim diyo. ehehe(kaltak sırıtışı).
Ben oruc tutuyorum bana cenneti ver , namaz kiliyorum huri ver , yok böyle bir müslümanlık.
Öle mi olub?
sonra da bize kompleks gelecek ve muhtemelen biz de ....

tövbe tövbe !
vay amk! bekarette inovasyon laan.

görsel
güncel Önemli Başlıklar