bugün

Amerikan pastası 5 filminde genç stifler'ın kız arkadaşına sevişmek için gittiği gece geç saatte, babasının gelmesi sonucu, kız arkadaşının çamaşırhanesinde kurutmanın içine yaptığı gibi mi?
-sifonu çekseydin bari hamitcan !
önce boklar arasındaki uyuma bakılır. renk uyumu varsa uzun soluklu bir ilişki olabilir.
cansu gel bak gel ne göstercem!
-nerdesin ahmetttt
-tuvaletteyim gel çabuk
-bu ne ahmet?
-Bok ama sıradan bi bok değil. sürrealist çalıştım. Şu kıvrımlara bak.
-Aradığım erkeksin ahmet. kıçına kurban.

(bkz: Aranılan sevgili)
banyoya giriyorum diyerek girip, kapıyı kilitleyip, suyu açıp gönül rahatlığıyla sıçabilirsiniz* sevgili yazarlar.
gecemin içine sıçmasaydın keşke dediğim insan davranışı..
tuvalette yapıldığı sürece sağlıklı bireylerin bile yapabileceği şaşılmayacak bir durumdur.
sıçarsın çıkarsın.sıççaan yoksa işersin.
ağır aile dostunun evinde sıçıp tuvaleti tıkamak,sifonu çekip tuvaleti taşırmak, sonra fırçayla tuvaleti açmaya çalışıp açamamak ve panikten boklu fırçayı orta yerde bırakıp evden kaçmaktan kötü değildir.
(bkz: aile dostunun yüzüne bakamamak)
(bkz: kız/erkek)

anormal değildir.
Normaldir.
pembe sıçılrsa sorun teşkil etmez.
(bkz: tiky kızlar pembe sıçar)*
doğal bi ihtiyaç olan sıçmanın hoşlanılan kızın evinde yapılması gerektiği durumdur.
(bkz: koktu lan)
tutup kabız olmak yerine tuvalete salıvermek en iyisidir kardeşim.
hoşlanılan kızında bir yerlere sıçtığı düşünülürse hiçte abes kaçmayan durumdur.
kızın da birkaç dakika sonra o tuvalete gittiği düşünülürse arada kutup tarzı bir soğukluk yaşanabilir. kokutmadan sıçmalı.
Normalde bile yeterince kasılmaya sebep olabilecek bir eylem iken bir de ishal olduğunuzda sıçmak zorunda kalırsanız durum çok daha fena hale gelebilir.
(bkz: Rahat adam)

(bkz: geniş adam)

(bkz: relax)

(bkz: cix)
(bkz: sıçtığınızın resmidir jpeg).
bir de bunun bir üst seviyesi olan, ki bildiğim kadarı ile meselenin nirvanası oluyor, "hoşlanılan kızın bekar evinde kol gibi sıçmak" var ki tahrip gücü bunun ben diyeyim 5 siz değil 58 misli falan.

e madem ısrar ediyorsunuz anlatayım :

öyle 13-14 yaşlar olsa ne kadar güzel, ne kadar şirin. aradan geçen yıllar bir nebze törpüler ruhunda bıraktığı bok kokusunu.

üniversitenin üçüncü senesi diyeyim anla.

alemden aleme aktığımız seneler. bir kızla takılıyorum ki ben diyeyim kim besincır sen de ayşen gruda. öyle kompozit bir hatun. çok tatlı ama. daha da böyle cicim günleri. ilk kez dışarı çıkıcaz lan.

mekanı ayarlamışım. şehrin en ciks mekanı. arabamı yıkatmışım. üstümr parfümü boca etmişim. vermişi jöleyi saçlara. peheeeyyy...nereden bileceksin en asil organının sana böyle bir oyun oynacağını bred pit taşağı.

neyse geldim evinin önüne.

ben : alo. kapıdayım ben.
kız : aaaa gelsene yukarı hazır değiliz biz daha. (2 ev arkadaşı daha gelecek)
ben : ok

çıktım yukarı. hava sıcak. evde klima var. ayarı bir vermişler klimaya ev olmuş mezbaha deposu. kalkmadık tüy kalmadı bedende.

tabi bu şoklamaya sadece tüyler başkaldırmadı. şöyle bir şey de oldu bağırsaklar da yiyince soğuğu :

(bkz: aniden bastıran önlenemez sıçma isteği)

gelen artçı şokları haaaııyysssktir hııığğğğssktiirrr nidalarıyla selamlıyorum beklerken ama dayanılacak gibi değil. ishal desem değil, kabızlık desem değil neden bilmiyorum ve sanıyorum bana özel bu tür ani soğumalarda oldum olası sıçasım gelir. huyumu sikeyim afedersin. nihayet baktım olmuyor :

ben : aslı lavabo ne taraftaydı ya? (lavaboya sıçacam ya o yüzden lavabo. ne diyelim ulan kenef mi diyelim? şizofreni? bence de.

kız : şurda...soldan ilk kapı.

ben : sağol.

ve olay mahallindeyiz. uzun süreceğini bildiğimden (belirli ritüellerim vardır sıçarken. ayin yapar gibi sıçarım övünmek gibi olmasın) çabucak işe koyuluyorum ve abide-i hürriyetle göz göze geliyoruz.

ulan o ne!

hani yerde görülse dinazorlar mı hortladı diye kuşku duyar insan. t-rex sıçmıyor lan öyle bizzat gördüm.

hemen sifona asıldım tabi. ne gam!

milim oynamadı it.

aradan ne kadar vakit ve kaç sifon geçti bilmiyorum dışardan ses duyuldu :

- erdeneeeer biz hazırıııızzz.

+ eooo tamam geldim hemen

nereye geliyosun ulan! bu burda bırakılır mı?

"valla ben yapmadım desen", kızların birinin üstüne atsan; o çıtırların hepsi sıçsa, boklarını toplasan ve yeni sıçılmış bok heykeli yapsan bunun yarısı etmez. ne yedin, ne sindirdin de bu oldu be hayvan!

uzatmayayım; tuvalet fırçası denen mübarek cihazla giriştim benim heykele. yer misin yemez misin. yekten gitmezsen parçalar öyle gönderirim hesabı işi 7-8 sifon, 42 fırça darbesi ile hallettik. bok gitti kokuyu ne yapacaksın?

ben : kızla siz çıkın kapıya ben geldim.

kızlar : tamaaam.

aslı : erdener ne oldu problem mi var?

ben : ya yok midem bozulmuş biraz da istifra ettim. (ben götümden istifra eder, ağzımdan sıçarım)

aslı : aaaa açsana kapıyı bi dakka

ben : (cesedimi çiğenemeden giremezsin) ya yok tamam iiyim şimdi çık sen kapıya geldim hemen.

aslı : neyse ok.

ben : öyyyff.

işte böyle canlar. klima ile bok arasındaki korelasyon nedir diye bir soru gelirse cevabınız hazır en azından.
akabinde rahatlamaktır. ucunda bekletip yanında kıvranmaktan iyidir.
sıçmasıçtıkça sıra başkasına gelecek...
(bkz: #7586260)
hikaye güzel de, ama tam da dondurma yerken yazılacak entry mi bu
asıl sıçma olayı fiili sıçma değil, sirkecinin en sonda gerçekleştirdiği çekip gitme olayıdır.
olm kız sana sempati ile bakmaya başladı, hoş muhabbet kuracaktın orada, işin içine sıçtın...

neyse olur böyle şeyler..
umut sarıkaya tipi mutsuzluk fenomeninin çok çeşitli varyantlarına yol açabilir.