bugün

Teşekkür ederim efendim hoşbulduk, sağ olun.
kayıt olunca karşınıza çıkan ilk entry.
"Bu mecra sirke dönmüş beni niye davet etmediler" diye kırgın ve düşünceli bir şekilde üye olurken birden karşıma çıkan ve beni şoke eden karşılama cümlesi.

Hoş bulduk, efenim.
Hoş bulduk demek geliyor içimden ama bilemiyorum artık tabiki.
Sözlüğe kayıt olduktan sonra yönlendirildiğim karşılama mesajı. Ayrıca Sözlükte girdiğim ilk yorum.
buradaki paspas benim yüksek ihtimalle , garip hissediyorum.
dünyanın en iyi karşılama cümlesi. severiz bu cümleyi.
genelde hoş bulduk karşılığını alıcağınız sözcük . Ama hoş bulmanız değil mesele hoşgeldin diyerek iyi niyetlerini göstermişdir zaten . sizde bi zahmet hoşbulduk deyin demezseniz hoş gönderirler rahat olun.
Bu arada sözlüğe uye olur olmaz karşıma çıkması mutlu etti .
Hoşbuldum uludağ sözlük...
uludağ sözlük'e kayıt olduğunuzda karşınıza çıkan başlıkta yazan mesaj.
çaylakları gülümseten tatlı giriş cümlesi.
Hoşbulduk sevgili sözlük.

t: sözlüğün karşılama ekranı
Her gelene söylenir. Gelen kişiden hiç hoslanilmasa da
mağazalarda söylenir lcw en iyisidir özellikle avm lüksse ibir çikolata kolonya vermedikleri kalır.
sevsen de sevmesen de aile zoruyla gelen misafire söylenen, genellikle kafa tokuşturulurken veya genelde kadınlarla yapılan yanak öpme merasiminde söylenen söz. kafa tokuşturma merasiminden önce de "ooo" diyerek olaya ufaktan süs verilir.
hoş geldik ve eli boş da gelmedik. güzel entryler getirdik.
kibar bir karşılama cümlesi olmasından ziyade güzel bir ev sahipliği sebebidir.
uludağ sözlük'e kayıt olduğunuzda karşınıza çıkan mesaj.
Hoşbulduk sözlükte yazar olabilecek olma gerçekten çok güzel.
dışarıdan eve ya da sınıfa, yani bulunulan yere gelen herkese söylenmesi gereken nezaket sözüdür. her fırsatta kullanılmasından yanayım.
hoşbulduk canım benim seni seviyorum <3.
Selamlar sözlükte yeniyim herkese merhaba!
Iyi ki geldinizle başlayan ama sonunun ne olacağı kestirilemeyen kelimedir. Sonunda Çay da içilir Kan da Dökülür..
Yatağı yorganı sırtlanıp geldik, hoşbulduk.Seçimden önce kaçak kat çıkma şansımız vardır diye umut ediyoruz.
hoşbuldukk buraya kayıt olmak güzel bakalım neler okuyacagız.
karşılandık mı şimdi? Güzel günler geçirmek umuduyla iyi günler