bugün

Bu robin bayanının çığır çığır sesiyle bağırmasına bayılıyodum.
Bu dizinin sesi kısık gibi geliyor bana, neden acaba?
dünyanın en overrated dizisi olabilir, friends'ten bile overrated hatta. ted'in robin'e babet köpekliği yapmasını 8 sezon anlatıp da tracy'e ayıra ayıra bir sezon ayırmaları takdire şayandı gerçekten. keşke başlamadan önce birileri uyarsaydı da günlerimi izlemeye devam ederek çöp etmeseydim.
görsel
Daha doğru pek az caps gördüm.
Şişirilmiş balon.
görsel
ah be ted, o ilk buluşmada öpseydin robin'i herşey farklı olacaktı.
Güzel diziydi. Yeri geldi güldük, yeri geldi ağladık. Şimdilerde herkes yerme peşinde. Bu da dizi mi be havalarına giriyorlar. Gayet güzel dizi. Mis gibi dizi.
güzel diziydi lan. biraz amerikan kültürü olması gerekli ama insanda. yozgatlı kafasıyla izlersen çok komik gelmez.
“erkekler metro gibi: birini kaçırıyorsun, 5 dakika sonra diğeri geliyor.”
gerçegi "how i halvet your mother" dır.
friends’in kopyasıdır 5.sezona kadar fena değildi. Lakin friendsi pek sevemedim doğrusu
Robin e küfür etmek istiyorum dizinin ismini görür görmez bu normal mi? Kaşar robin.
dün itibariyle iki aylık süreç sonunda bitirdiğim dizidir. friends ile karşılaştırılması saçma geliyor bana. saygı duyarım friends daha iyi olabilir de bu diziye de tekil baktığımızda kötü diyemeyiz herhalde. aşırı komik mi? hayır. çok mu kaliteli? hayır. ama bir şekilde beni içinde tutmayı başardı. karakterler sanki arkadaşım gibi oldu. ben keyif aldım. sevdiğim diziler listesine ekledim.
Yılmaz Güney cezevinde iken çizgi film izlermiş sebebi ise çocuğu da izliyor diye. Ben de cezaevinde bu diziyi izlemiştim sevgilim izliyordur diye.
9 sezonluk amerikan sitcom. pandemide gerçekleştirdiğim en zevkli aktivite bu diziyi bitirmekti sanırım. ayrıca herkes kendi arkadaş grubundan birilerini karakterlerle eşleyebilir.
https://youtu.be/7p2TRZeuOqs
Hayatımda Leyla ve Mecnun dizisinden sonra hiç sıkılmayarak izlediğim bir komedi dizisi idi. Favori karakterim barney idi. Final bölümündeki hayal kırıkılığımı hala unutamıyorum. Daha farklı bir son bekliyordum oysa...
Friends adlı diziden daha iyi. He ikisi de kötü diziler orası başka.
Sırf insanlar finalinin çok kötü olduğunu dile getirdikleri için asla o son sezonu izlemedim. Ayrıca Marshall'a aşığım.

Edit: girl? https://youtu.be/Stk3n6nPiYc
ilk izlediğim yabancı dizilerden. Her bölümde barney stanson karakteri fıstık gibi bir kızı götürür ve insanın moralini bozar. Bana göre bu dizideki en efsane karakterler lilly ve marshall’dır. Keşke yeniden çekseler şu diziyi.
Geceleri uyurken telefonda açar, izlerken uyuyakalırdım. Güzel zamanlardı. Artık yapamıyorum. Çünkü çok izledim. Eski tadı vermiyor artık. Yine de sevdiğim dizidir.
Bazen bir şeyin hata olduğunu bilseniz bile yine de yapmanız gerekir...
yapılan büyük övgülere güvenerek bir kaç kez başlamayı deneyip sarmadığı için izlemeye devam etmediğim dizi.
Başlayıp başlayıp bir türlü devam ettiremedigim merakimdan da kudurdugum dizi.