6-8 aylık gözlemlerim sonucunda beni aylarca peşinde koşturan kezban kızımızın içinde bulunduğuna kanaat getirdiğim kişilik bozukluğu. ben düşmem demeyin a dostlar, bir bataklık gibi yavaş yavaş sizi içine çeker bu kezbanlar. ilgi manyağı oldukları için öncelikle ilgiyi üzerinde tutabilmek için her türlü kuru, işveyi cilveyi yaparlar. aha tamam yol veriyor, yürü amk dediğin o anda tak önüne duvarı örüverir. aslında sikmek istiyorsundur, ama direkt seni sikebilir miyim diyemediğin için senden hoşlanıyorum, çok tatlısın, çok hoşsun filan diye iltifat etmelerini, kendisine açılmalarını gerçek sanıp, kendisini gerçekten çok güzel ve alımlı olduğunu düşünerek harika hissederler. Fakat sana verirse, bu ilgi alaka bi şekilde kesileceğini düşünürler, ya da seninle sevişecek özgüvene sahip olmadıklarından kaçarlar, ya da reddederler. Tamam o zaman sana hayırlı işler deyip dönüp giderken tekrar bi şekilde ilgini çekerler. Ulan bu kız aslında istiyor da, tam olarak bi anda açılamıyor, biraz zaman verelim diye tekrar ilgi gösterirsin, evet kıvama gelmiştir dediğin anda yine seni reddeder. bu böyle aylarca devam eder.

sonra ilk ilgi açlığı çektiğinde yaptığı kurlara, işvelere, cilvelere soğuk ve net bir şekilde karşılık verirsin, sana kırılır, küser, senin gibi arkadaşımı kaybettiğime üzüldüm der, zaten herkes beni hayal kırıklığına uğratıyor der, içinde bulunduğu bu açlığı o kadar dramatize eder ki, amk ben nassı bi hayvanım dersin. sonra aklın başına gelir, aynı şeyleri yaşamayayım diye izah edersin, neticede sana hak da verir, fakat bu ilgi açlığının senden giderilemeyeceğini anlar, başlarda afallar sonra gider kendine başka ilgi görecek birilerini arar. bulur bulmaz bilemem, ama ben bu kezbanları çekemem. kişiliğin bozuk tamam, git tedavi gör, bizimkini ne bozuyon. bi siksem aslında tüm dertlerinden kurtulacak da.. neyse.
histerik manyak karılar.
benim kedim de böyle histerik.
geldiğini fark etmeyince çıldırıp sesler çıkarıp tüylerini dik dik yapıyor.

ensem ürperdi.
bu konuda histriyoni Channel adı altında bir televizyon kanalı bile vardır...
Histriyonik ne lan vites sistemi sandım. Hislerimize göre 3e atıyor 4e atıyor.