bugün

Hisli haklı beyler dağılın.
Gülben ergen seren Serengil atışmasına döndü ortam.
Ben de tartışacak birilerini arıyorum. Lütfen biri beni eleştirsin. Hadi bekliyom.
Satılık 2007 model 1.5 dizel motor kangoo
263 bin km'de.
3 parça boya, 1 parça değişen var.
4 ay önce motor komple 7.500 TL'ye yapıldı, yürüyen sorunsuz.

Pazarlıksız 18.500 tl, ölücüler aramasın.
Hayırlı forumlar arkadaşlar.
Nickaltı bunu hatırlatan yazar.
görsel
tibb sen napiyon arada ya :d
https://m.haberler.com/ka...caklandi-10225890-haberi/

kim vurduya gitcen aga * dikkat et

arkadaşlar panda hamile değilmiş taklit yapiyomus rahat rahat vurabilirsiniz vurun da ölsün :d

arkadaşlar siz hisliye kursun atarsınız o gul atar, ama mezariniza ahahha olum kendimi cok guzel eglendiriyorum ya *

bence bu kaosun kazanani alkolik oldum. yine kazancla cikti burdan :d
adam bosuna antalyada mulkler katlar yatlar almiyormus aga *

off su an kendimi yemek masasinda arzu pelin merveye sallayan oya gibi hissettim :d

kedilerin babasi yok mu etrafta ona da bi iki cift lafim var *

arkadaslar benim edibim kim olacak ya :d

edit : hay boyle isin ta bacağını tobe tobe ya, edibim kim olacak dedim filmde de edip öldü.
arkadaşlar beni boşverin ya şanssızliga bak amk
Sözlüğün kalitesini bu başlıkta gösterdiğiniz için tüm yazarlara teşekkür ediyorum.Sayenizde ne kadar saçma bir ortamda bulunduğumuzu bir kez daha anladık.
Zararsız birine benziyor ama biraz itici. iyi biridir de Allah bilir ama işte..
11. nesil silik
dayanamadı zaar daha yolun başındaydı.
(bkz: #39666715) Zehir gibi kafası olan yazar, müthişşşşş...büyük resmi hemen gördü.
Dolayısı ile, iyi biri.
acayip hisli biri olduğu için bazen hislerini entrylerine kaçırıyor bu yüzden de unvote alıyor.
ama çok güzel esprileri var o ayrı konu. belki bu yüzdendir hislerini ortaya çıkarması.
Kendisi gelecekten yazıyormuş gibi yapan yazar. Güzel bi trolleme şekli. Ben beğendim.
Sanırım evde kalmış, yanlışsam lütfen söyleyiniz.
Yüksek Lisans ile ilgili entrysini görünce hayli şaşırdım. Ben kendisini anaokulu terk sanıyordum da ajsjjdjd.

Artık kabak tadı veriyosun be soyka96 bacım.
O el emeği göz nuru porselenlerinizle sirtaki yapmak istiyorum artık yeter. Kütahyanı da al ve git.
Her şeye inanırdım ama bu essy ile aynı fikre düşeceğim akla gelmezdi. Şaşkınım. Evet.
yemek yapmaktan başka vasfı olmayan essy aplanın zalımca eleştirdiği hanım kız. bırakın insanlarla uğraşmayı be apla. git tırşik falan yap.
11. nesil silik
silinmesi kötü olmuş
neyse mutlu olsun gittigi yerde
Kütahya’yı falan anlamam da adının sümeyye olduğunu düşündüğüm yazar.
Artık evlenip çoluk çocuğa karışması gereken sözlük teyzesi.
Basima bir sey gelmeyecekse ben negatif bir tarafini goremedim bu insanin. Hatta az once sordugu bazi sorulara cevap bile yazdim.
Temiz kalpli bir insana benziyor; sataşmalara (ben de dahil) ne buradan ne özelden ters cevap vermiş.
Desti izdivacına talip olduğum hatunum.
Sözlüğe bi bokunun rengini yazmadığı kaldı. Sözlük mü blog mu anlamadım. Gereksiz bir yazar.
Kendisine deli gibi hastayım. Öyle böyle değil.

Kıskananlar çatlasın.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar