bugün

(bkz: kız bunu aynı modelinden eltim de örmüş)
ağır yalaka modellerdir.

çok gördük bunlardan, çoğunu da yollayıp gönderdik.
tatlım bunlar nasıl havlamalar böyle ahahhahaha güldüm.

bahsettiğini düşündüğüm sevimlilik abidesi karşımda oturuyor şu an. gerçekte de ağırbaşlı olan insanlar entrylerini dikkatli yazıyor, huy gereği. saldırmayınca saldırmıyor ve haklısın etliye sütlüye karışmıyorlar. rengini onu görene gayet iyi veriyor tanımadan konuşmak kolay sevgili yazar.

bu sertliğinin ayakkabılı fotoğrafını yeterli sayıda Meriç ve iyilik meleğinin görüp oylamadığı için olduğunu düşünerek seni samimiyete davet ediyorum.

nedenini niçinini bilmeden yorum yapmak bizim ülkenin bir hastalığı olsa gerek. sevilmeyi bu kadar kıskanmak yerine, sevilen insanlara dil uzatmayıp kendini olduğun gibi, etliye sütlüye karışmadan anlatmanı temenni ediyorum. emin ol ilk açık oyun benden olacak.
Benim sözlükte kimseyle bir derdim yok, kimseyide donuzlamadım. öyle ponçik ponçik yazıyorum. *
belki herkesle iyi geçinmiyordur. tartışmak yerine bazılarıyla arasına mesafe koyuyordur. neticede herkes bu tip mecraları kavga, polemik için kullanmıyor. beğenilsin, beğenilmesin fikrini söyleyip çıkmak, tartışmaya girmemekte bir tercih. bu yüzden burdan sevgi kelebeği olduğu anlamı çıkmaz.
Göt yazar modelidir benim gibi. Sinsidir içinden geçeni dillendirmez, altında neler yatıyordur aslında.

Düşman götüne.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar