bugün

biz 2.5 aydır elizabet vesselam.
herkesin yok. sevgili olmaktaki kistasi yakisiklilikta, guzellikte, parada arayanlar daha cok ararlar.

duzeltme: herkesin yok derken benim yok demek degil bu. genelden bahsediyorum. yok yere tartismayalim.
göze sokulan olay. onca insan nasıl tanışıyor, biribirlerinden etkileniyorlar, ilişkiye başlıyorlar ve devam ettirebiliyorlar aklım almıyor. helal olsun aq milyarlarca insan başarıyor ben....... neyse.
çünkü herkes çok kolay beğenebiliyo beklentileri düşük.
bazıları kalede kaleci var diye gol atmayacak mıyız der, bazıları da kaleciyi çalımlamadan atamaz mıyım der. bazıları için kadınlar oyuncaktır, bazıları için oyun bahçesi. iki erkek bir kadın için rekabet edebilir ama bir kadın, iki erkeği birden sevemez. birini seçer ve o gün ilk golü en günahsız olanınız atsın.
benim yok. bu tiple kim benle sevgili olsun.
galapagos adalarina yerel canlilari gozlemlemeye giden charles darwin gibi gozlemleyip notlar almakla yetindigim durum.

davranis sekilleri ve iletisim sistemlerini arastiriyorum. selamlasmadan ciftlesmeye giden yolda neler dondugunu cozumlememe az kaldi.

butun yalnizlara adayacagim teorimi.
Varsa var. Benim de bir tankım olsaydı keşke. Bir tank, bin sevgiliye eşittir.
olmasada olur aslında.
aşk nedir ki usta ; sadece hayatında bir ınsana duygusal acıdan dıgerlerıne verdiğin degerden daha fazla değer vermektır . oran orantıyı kur halledersin. (bkz: kucuk şeylerle mutlu olabılmek)
Üzer, yolda gördüğün her sevgiliye o yapmacık oynaşmalarına küfür etme sebebidir.
Benim yok don giymeyip şalvarla gezen insan gibi rahatım oh Miss.
"var da sana mı var *" diye giydirilesi durum.
Iliskilerin cogu gelip gecicidir.

ama her topalin bir kor alicisi vardir.

O degilde istanbul cok sicak lan.
tam olarak şöyle bir şey;
görsel
Olmayanların ise burada sevişmek değil, dertleşmek için aradığı kişilerdir.
varsın olsundur.

ah paşam ah, ne güzel de okumuşsun, vesselam.

https://www.youtube.com/watch?v=gr_ePGSe2q8
benim yok raad ol panpa.
Benim de yok.