bugün

yurdum insanının yaygın siyasi analizlerinin merkezindeki arayıştır.

edit: elbetteki sadece yurdun insanına ait bir yaklaşım değildir.hatta dünyada anti-semitizm yaygındır.
islamcı hastalıklarından biri. milligörüşçüler de va harun yahya okurlarında sık rastlanır.
birçok şeyin arkasından israil'in çıkmasından dolayı sadece ülkem insanının ya da belli bir din'in mensubu olan kişilerin değil, dünya genelinin de aradığı, düşündüğü ülke ve olay zamanın da olmasa da yıllar sonra genelde israil çıkar...

elbet o kanlı parmakları dokunmuştur...
dünya ekonomisinin büyük bir bölümünün yahudi işadamlarının kontrolünde olmasından dolayı, dünyanın en güçlü lobisi olan yahudi lobisinin amerikada istediği tüm kararları kongreden çıkartma gücüne sahip olması münasebetiyle, 2. dünya savaşı esnasında soykırıma uğramalarının kaymağını her olayda yiyerek ortadoğunun ammına koymaları sebebiyle, son yıllarda her türlü naneyi yemelerine rağmen, haksız oldukları bir olayda bile, ellerinde bulundurdukları medya devleri sayesinde propagandalarını rahatça yaparak zeytinyağı gibi üste çıkabildikleri için, kafası biraz çalışan her insan evladının içinde bulunması gereken durumdur...
(bkz: her şeyin arkasında vampirleri aramak)*
adam eve gelir ve karısına;
+ hani ulan benim yemeğim
- sinirlenme bey getirdim işte
+ bunun tuzu nerde ulan karı
- az koymuşum heralde
+ arkanda israil var dimi
- fatal eror.................