bugün

Görgüsüzlük olmasını geçtim beni alan yaşadı mesajı vermektedir. Yoksa bir insan neden sürekli ne yediğini paylaşır ki? Erkeğin kalbine giden yolu bulmuş galiba. Yada bulamamıştır bilemiyorum sonuçta bunu yazarken vitaminim azaldığı ve düşünememeye başladım. Konuyu toparlayamadan kapatıyorum, işallah kimseyi yanlışlıkla eleştirmemişimdir.
Trollere konu olsun. Entry girecek malzeme bulamayınca maaş alamıyorlar sanırım al hayrım olsun.
Sanane lan vitaminsiz troll *
Bu şey mi kendini kadın yapan vardı ya o mu?
beceriksiz kızlara gıcık vermek.
Çünkü eşeğin zikinden dolayı.
Gerçekleri söyledim diye eleştiri yağmuruna tutuldum. Şunu anladım ki sözlükte birisinin ekmek yediği o paylaşımlarına eleştiri yapmıyacan aga! Yoksa en kötü sen olursun hatta troll bile olursun maazallah. Iyy çok tiksinç. Hadi bunları geçtim böyle kızlar birde peşinde yedek olarak dolaştırdığı sümüklü yaverlerine o kişiye saldırsınlar diye yanından ayırmıyor, oda ayrı bir konunun başlığı ehe.
Kırıcısınız donuz kalkanını açıyorum uzun boylu değilim. Ay pardon eybır sandım. Aynı acitasyon olunca ahshsj.
hamaratım taliplere duyrulur diyordur belki. bunun bir tık ilerisi pişirdiğini getirip yedirmeye çalışan tip. aaa hergün hergün tost yiyiyorsunuz kurudunuz size yemek yapıyım falan en son yeter da dedim annem gibi davranmayı keser misin diyemedim. biz rejim yapıyoruz diyerek bu durumdan kurtulmuştum.
Bi ara çok modaydı o...annem de dahil fb'de herkes yaptığı yemeği paylaşıyordu, bi kere herkesin görebileceği bi şekilde bi tersledim valide'yi...ondan sonra " aaa sen annenle nası konuşuyosun?!" falan...dedim, kapayın ulan çenenizi, böyle ucuz modalara uyup aptallaşmasın...özelden bana yazıyo, sil onu, diye, yazdım, silmiyorum, bi daa böyle bi zırva yaparsan direkt küfrü basarım haberin olsun!!

Bi ara çok modaydı o, şimdi o kadar diil...zaten millette para kalmadı, paylaşacak yemek yapamıyo artık...

Hala duruyo fb de ana oğul kavgamız. Silmedim...o da benim annem o da silmedi!