bugün

aynı zamanda israile giden çomara ''bana mı sordular'' diyen
her cezanesinde elinde kuranla şov yaptığı şehitlerin sayısı sorulduğunda ''20-25 tane falan'' diyen hatta bazen ayarı kaçırıp ''kelle'' diyerek hangi formayla hangi takım adına ne amaçla mücadele ettiği belli olmayan adamdır.
ve bu söylemlerine rağmen miliyetçi davası olan bozkurt bahçelinin akp ile iş tutması. ülkücülerin çıkıp devlet bahçeli davasında sadık demesi.
hayır zaten muhafazakar birinin ümmet umurundadır millet umurunda değildir bu tür açıklamaları normal. kendi görüşüne göre yani gidip türklüğü iyi bir şey olarak görecek değil ümmet arasında sokulan fitne olarak görecek tabi.
ancak devlet bahçeli türkçü olduğunu iddia eden bir kuruluşu temsil eden biri ve türkçülüğü ayaklar altına aldık diyen biriyle ortak bir çıkarda buluşuyor. işte bahçelinin ideolojik problemi var olmuş oluyor bu yüzden.
ayrıca hem müslüman hem türkçü olunamaz. müslümansan ümmetçi olacaksın değince de bunlar acayip sinirleniyor nedense.
Müslümanlığı çok iyi içselleştirmiş ve ırkın veya milliyetin hiç bir ehemmiyeti olmadığını anlamış adamdır.
afedersiniz gürcü.
Milliyetçi geçinen parti ile yıllarca ittifak yapan adamdır.
Arap milliyetçiliğinin götünün yalayan adamdır.
Onu diyen adam milliyetçi partiyle ittifak yaptı ...

Kim neyi neresine almış -bayaa belli oldu.
para için girmeyeceği kılık, reddetmeyeceği ya da sahiplenmeyeceği milliyet yoktur.
Pembe milliyetçi ak Ülkücülerin peşinden gittikleri adam. Tam Kara mizah.
(bkz: Zall)

görsel
biz "ne mutlu türküm diyene!" derken "ben gürcüyüm." demiştir.
şimdi gözünü içinde türk adı geçen vatansever sivil toplum kuruluşlarına dikti.
madem gürcüsün türklere karışma sayın hazret.
Tayyip Erdoğan'dır.
Ak milliyetçiler mutlu. Vatan, millet, yerli milli suleyman soylu falan filan len!!!
Artık her konuda iki kutup haline gelmiş ülkemizde, mesela elma sevenlerin elma sevmeyenler ile tekme tokat kavga edebilitesinin olduğu ülkemizde Ak Parti ve Tayyip Erdoğan, Chp-Hdp-ip terör ittifakına göre iyi bir seçenektir.

Herkesin geçmişte hataları vardır. Mesela Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’nin hatası Chp ile çatı aday çıkartmaktı. Ak Parti’nin hataları saymakla bitmez. Ama adı üstünde geçmiş. Terör ittifakı ise bugün hala teröre karşı tavır alamamaya devam ediyor.

Bazı arkadaşlar ise “tamam terör ittifakına katılmasın ama ak parti ile ittifak da yapmasın” diyor. Zaten ak parti ile ittifak yapmaması demek yine terör ittifakını iktidara taşımak demek. Dolaylı yoldan teröre destek vermek demek.
Kürt milliyetçiliği buna dahil değildir.
aynı zamanda kendisi cayır cayır Arap milliyetçiliği yapmaktadır. bir cumhurbaşkanı çocuk bir Arap prensin elini de öpmüştür. gerçekten rezalet... ne mutlu kürdüm diyene gibi bir abuk cümle de uydurmuştur. ben insanlarla dolaşıyorum, onlar bozkurtlarla dolaşıyor demiştir. ümmetçilere yanlayan ülkücüler bunu nasıl hazmediyor, çözemiyorum.
Sokmacı, mafyasever milliyetçilerin yalaya yalaya bitiremediği adamdır.

Adam dediğini yaptı milliyetçileri ayakları altına aldı.
Adında milliyetçi geçen partiyi ayağının altına paspas, kapısına köle etmiş kişidir.

Adam dediğini yaptı ya la.

Bana ne amk milliyetçi geçinen kurtçuklar düşünsün.
mhp'nin ittifakıdır.