bugün

--spoiler--
kanayan bir yaramız.
--spoiler--
her kadının başına gelen doğa olayı.
sağlıklı normal bir kadın olduğum için şükrettiğim şey. ağrısına da katlanıyoruz efendim. menopozdaki annemi gördükçe halime şükrediyorum.
bir kadının sağlıklı olduğunu gösterir.
insan olmanın acziyeti üzerine bir de kadın olmanın acziyetinin eklenmesidir.
"allah'tan erkekler için de her ay sünnet olmak gibi bir karşılığı yok" diye çok fena şükrettiğim doğal fenomen.
kadın olmanın başı sayıp, sevinmelidir.
yaklaşmayın kokuyorsunuz..
buyuk terbiyesizliktir. olan var olmayan var. ne gunlere kaldik arkadas biz yemeye ekmek bulamiyoruz beyimiz her ay regl oluyor. ondan sonra yok sosyal adalet yok kadin erkek esitligi.
bir kızın ya da kadının, eğer menopoza girmemiş ise, sağlıklı olduğunu gösteren durumdur.
daha kaç defa anlatcam size yea!
(#16369399)
sözlükteki sağlıklı kadınların toplandığı başlık.
insanın elinde olmayan şeylerle kendi başarılarıymış gibi övünen insanlar var. yazık...
erkeklerin kadınları çekici bulduğu bilimsel olarak kanıtlanmış dönem.
sanılanın aksine kadınları felaket mutlu eden olay. olmasın birde o zaman görün siz.
erkeklerin kadınları çekici bulduğu bilimsel olarak kanıtlanmış dönem.
olsa bir dert olmasa ayrı derttir. yıllarca 'bıktım artık menopoza girsem de kurtulsam' diyen orta yaş teyzelerinin bir hafta geciktiğinde delire yazdığı,doktor kapılarını aşındırdığı görülür.
(bkz: boş zamanlarda regl olmak)
müteşebbis anlarında ped pazarına girmeyi düşündürür insana.
- abi şu kadınların her ay adeti hiç çekilmiyor.
+ ben bu kadınların her ay kanayıp da yaşadığına inanmıyorum abi insan biyolojisine ters.
Erkekler için azaptır, psikolojileri "bilimsel olarak böyle bir olgu yoktur, tamamen psikolojiktir" aşırı hassaslaşır, nem kapmak için havaya bile ihtiyaç duymazlar. Burdan yeni sevgili edinen erkek kardeşlerime söylüyorum, açmayın bu konuyu, dayanabildiğiniz kadar habersiz kalma taraftarı olun, çünkü bilirseniz o hafta zilyon kere aynı cümleyi duyacaksınız: "hasta olduğumu biliyosun ondan böyle yapıyosun dimi ahmet, mehmet, ökkeş..."
Ayy çok ayıp bishe yhaa .s
Edit: bu bir ironidir.
her ay olması kadının yaradılışındandır. herhangi bir mahremiyeti yoktur. sakıncasıda. kadının sağlıklı ve biyolojik olarak saatinin iyi ve doğru çalıştığını gösterir. ama ulu orta ben regl oldum da denilmez. bize ne millete ne senin yumurtalarından.
konuşulan tüm güzel kızların regl tarihini bilmektir.
Ped fabrikalarında sürekli üretimin olmasının sebebidir.
Ve bunu hiç çaktırmamak

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
Erkek yazarları pek ilgilendiren durumdur.yoksaaa..