bugün

Bu herife vermeye hazır bir kitle var.
buna vermeye hazır bir kezban vardı burada.
Nam-ı Diğer Clark Kent.
endomorf vücut tipine sahip ingiliz oyuncu genel anlamıyla iri bir kardeşimiz.
Acaba Superman rolü için anabolik steroid kullanmış mıdır merak konusudur. Kısa sürede baya kas yapmış zira. Emek var ama anabolik de var gibi sanki.
Geralt of Rivia olacakmış efendim.
Netflix'in çekeceği the witcher dizinde geralt'ı canlandıracak olan aktör.

görsel

Bu haber, dc'yi marvel'dan daha çok seven biri olarak endişelendiren haber olmuştur. Zira superman dceu'nun en önemli üyesi. Cavill'in ise superman olarak sadece 1 filmlik daha kontratı kaldı. Dc'nin sinema evreni yeni yeni yerli yerine oturuyor ve görünüşe göre henry cavill bu siktiğimin witcher'ı yüzünden oldukça meşgul olacak.

Umarım gelecekteki superman filmleri için bir engel oluşturmaz.

Bu arada; the elder scrolls > witcher.
sosyal medyada superman rolünü bıraktığı yönünde iddialar dolaşan ingiliz aktör.

zaten warner bros yüzünden dc debelenip duruyordu şimdi de en iyi superman bıraktı deniyor.

alın o witcher filminizi de sokun artık keyifle bir yerinize..
namı diğer superman.

Tanrı adamı superman olsun diye yaratmış.
gerald gibi mizah düzeyi son derece yüksek bir karakter için son derece yanlış bir tercih. hata yaptıklarını umarım anlarlar. atletik olması yetmez. mizaha yaktın da olmalı seçecekleri insan.

ayrıca supermen gibi fenomenleşmiş bir karakteri dahi sönük bırakmış biri henry cavill. yazık oldu seriye başlamadan.
Saçları güzel olsa tutulmazmış bu herif.
Uyumadan önce uzuuuun uzun düşüneceğim erkektir.
Jason Statham'dan sonra yeryüzünde ki en balon oyuncu. Gram oyunculuk yok ve hiç bir role yakışmıyor. Bunu oyuncu diye oynatanın amk.
bakınız nostaljiye, eski klasiklere, özellikle christopher reeve abimize saygım sonsuzdur.

ancak bu herif gelmiş geçmiş en iyi, en yakışan süperman'dir. resmen rol için doğmuştur. cuk oturmak değiminin tanımıdır.
the cold light of day filminde başrol oynamıştır.
Berbat oyuncu. Oyunculuğuna bakılmıyor gerçi. Taş çünkü.
Netflix’in çekecek olduğu fantastik dizi the witcher ın başrol oyuncusu. Oyunu baya ses getirmişti. Dizisi de güzel olur diye tahmin ediyorum. Yalnız bu adama o gümüş rengi saçlar hiç gitmemiş, çok eğreti durmuş. Baktıkça gözümüz alışır umarım.
görsel
görsel
boğa burcu erkeğidir.
daniel craig den sonraki james bond olacağı söyleniyor. aslında tam da bond tipine benziyor.
ben ki matematik olsun fizik olsun leb demeden leblebiyi anlarım.
şu herifin nesini yakışıklı bulduğunuzu asla anlayamıyorum.
efemine ve boyu da kısa üstelik.
görsel
Dizi için kendini susuz bırakmış, kıyamam. *
Witcher dizisini sirf kendisi icin izledigim dogrudur.
çenesindeki yarıktan kendisine dikkat dahi edemediğim aktör.
oyunculuğu fena olmayan aktördür. yakışıklıdır bilmem nedir bilmem. zaten erkeğim ben neden bileyim bana ne *

ancak vücudu tamamen balon. bu süperman-batman-wonder woman-flash-aquaman falan fıstıklı film serisinin antrenman videoları vardı youtube sitesinde. oyuncular nasıl hazırlanmış şekli şemali nasıl düzeltmiş temalı videolar. birkaç kez önüme gelince izleyeyim dedim. ben affleck falan harbiden bildiğin vücut geliştirirken güçlenmiş ırgat gibi kaldırıyor ağırlıkları. bilmem kaç kez barfiks çekiyor şınav çekiyor mekik çekiyor. kolları vs görüntünün hakkını veriyor ama bu arkadaş ben affleck in 20 saniye önce zerre mimik yapmadan kaldırabildiği ağırlıkları yerinden zar zor oynatıyordu. hatta biraz abartı olacak ama o wonder woman hatun ile neredeyse eşit güçteler desek çok da şey olmaz. zerrece güçlenmeden bu vücutları nasıl yapıyorlar olm lan.
süpermende oynarken kimsenin sallamadığı adam.