bugün

görsel
MATT BOMER iN kardeşi olsa bu kadar olur.
görsel
pek tatlıdır. hoaydaa. *
çıldırıyom.
Ay sabah sabah yapmayın kızlar böyle;

Bir afet.
şişko çirkin bazı kızların hayalinde olan kişi. yaw he he.
çok seksi olmakla birlikte bi matt bomer değildir.
görsel
sisko cirkin kizlarin hayalindeki erkek(mis).

agzinin icine dustugunuz yok kate upton yok bilmemne yosmalari siz cagirsaniz da gelsek diye bekliyorlar zaten.

o aptal basliklarda surekli onun bunun altina yatan fahiseleri overken iyi, ayni seyi kizlar yapti mi sisko kiz hayali.

sempanze suratli kekolar bi bitmediniz.
the man from uncle filminde esas oğlanlardan biri olan cia ajanı rolünü oynamıştır.
Adam hem yakışıklı hem karizma.Superman rolü tam uyuyor bence.
namıdiğer süperman. man of steel için seçmelere gittiğinde kostüm olmadığından dolayı orijinal süperman kıyafeti vermişler, rolü de böyle kapmış.

http://geekturkiye.com/20...r-fotografi-ortaya-cikti/
Filmlerde vahşet seksi, karizmatik, cekiciyken instagram fotograflarinda burnundan yuzu gorunmuyor.. bu ne perhiz bu ne lahana tursusu ya da bu ne lahana tursusu ne perhiz. Amaan.
Kendisi standartların çok üstünde aşırı yakışıklı bir beyefendisi şahsen her genç kızın hayali.
justice league filminde bıyıklarını cgi efekti ile silmek için 25 milyon dolar harcanan ingiliz aktör, superman.

(bkz: vay anam vay)

https://www.ntv.com.tr/ga...ri,NhLg2_HQuUK-WO6jGF2_EQ
83'lüdür.
justice league filminde diğer tüm süper karakterleri tek başına döven adam. tam da adamına süper men rolü vermişler. uzun boylu, kaslı, yakışıklı, renkli gözlü.
sinema tarihinin gördüğü en iyi superman'i canlandıran ingiliz aktör.
bugün de alakasız biri tarafından benzetildiğim aktör, bıyığı kessem aynı şeyi söyleyecekler mi merak ediyorum.
saçları her gün daha da dökülüyor.
superman’den lex luthor’u oynamaya başlayabilir.
Dc extended universe için sadece tek bir filmlik kontratı kalmış oyuncu. Muhtemelen man of steel 2'yi çekecek.

Mutlaka kontratını ve sözleşmesini uzatması lazım. Dc'nin planları arasında justice league part 2 ve batman filmleri var. Batman filminde kendisinin superman olarak ufak bir cameo'sunun olacağını düşünüyorum.

Kendisinden başka bir superman düşünülemez. Ben affleck ve the batman filminin yönetmeni matt reeves henüz anlaşamadı. Film batman'in origin hikayesini anlatacağı için daha genç bir bruce wayne arıyor. The flash solo filmi gelecek mi henüz belli bile değil.
tanrı yüzüne üflemiş gibi bi adam.
Her haliyle yakışıklı bir insan...
burnuna 7 deve kurban edilesi seks ilahı. ama görevimiz tehlikede resmen harcanmış. dünyanın en çirkin takım elbisesini giydirmişler.
burnuna 7 deve kurban edilesi seks ilahı. ama görevimiz tehlikede resmen harcanmış. dünyanın en çirkin takım elbisesini giydirmişler.