bugün

Asıl ilgi gösterdiği online olduğunda soğuk,
O kişi offline olduğunda sıcak davranan kızdır özetle.

Tamamen o 'asıl ilgilendiği kişinin' çevrimiçi durumuna endekslidir tüm hareketi. Koşarak uzaklaşın derim.
Bu tür kızların burcu ikizler olmakla birlikte, iklimi Akdeniz iklimi oluyor. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bu türler ikiyüzlülükleri sayesinde etrafındaki erkekleri kaçırırlar.
Allah belasını versin onun.
Benimdir.

Tamamen şerefsizliktir bu ve öyle kızlardan uzak durun bence aslan parçaları.
kimyasal çözülmeye uğratacak kızdır.
unufak eder.
bana ulaşması gereken kızdır. Ben onu dengelerim.
Belirsizlik sevmediğim için direk gider nedenini sorarım. Seviyorsam da gider teklifimi yaparım ederse ne ala etmezse elveda.
Bu benim. ilgi beklersem soğuk davranıyorum ama umursanmadığımı görünce eski halime dönüyorum.
Aynı anda üç beş erkeğe veren kızdır. Evet.
bulunduğu kabın şeklini almaktadır.
Hem yakın hem uzak davranan erkeğe diss atar.
Yaşıtlarınıza abi derken size isminizle hitap eder ama işte gerisi hep ama.
Zulümdür.
Adam olanı ağlatır.
Kumpir üstü dondurma gibi kızdır.
ikilemde kalmaktan nefret ediyorum ya evet ya hayir.
Uzak durulması gereken kız. Yanlış anlamayın tamamen hayatınızdan çıkarın anlamını kastetmiyorum.

Sıcak davranınca yanına gidip soğuk davranınca ta ki yeniden sıcak davranana kadar uzak duruyorsunuz ya bunu yapmayın. Uzak durun ve size gelmesini bekleyin. Bir süre sonra sizden ya umudu keser ve gider ya da neden benden umudunu kestin gibi dramatik bir konuşma yapmaya gelir.

Ben 8 ay bekledim. Kişisel rekorum.
Termos bardak sendromu.
yeter ulan bu gece bu kadar soğuk.
iki sebebi vardır.
Ya dikkat çekmek ister yada bugda kalmıştır. Aynısını başkasına da yapar. Biri olmazsa diğeri misali. Gülşen'in bir şarkı sözü var " ya tutarsa ya tutarsa ya tutarda aşk el verirse ya tutarsa ya tutarsa ya tutar da biri denk gelirse... " misali. Uzak durun bence.
çok yanlış bir aşk tanrısı tarafından oklanmıştır.

görsel
"gelgitlerim var benim bulaşma bana" diyen tiplerdir, he bunu bana diyemezler işte sizin gibilere derler.
ikizler burcudur.
yazmayı seviyordur.
Anlaşılamayandır.bariz bir şekilde o size yürür ama siz ona yakınlaşmaya çalıştığınızda sıradan cevaplar verip konuşmayı sonlandırır yeter lan niyetini belli et bende önüme bakabiliyim diye düşündürür.
Edit: yedekleme mevzusunu ben de düşündüm ama bu ruh halleri aynı gün içinde birkaç saatte değişen bir insan söz konusu.
Edit2: gelgit mevzusu olduğunu sanmıyorum 2 haftadır böyle bu kadar uzun menstrual döngü olmaz ki.
Edit3: beta fln degilim ben istesem kullanır atarım lütfen .