bugün

bazılarına kapak olmuş; -en azından- dert olmuş gibi görünün cinsel seks yaşamıdır.
heidi'yle sevişmektedir.
yoktur. adam dede oğlum dede. torun torba sahibi. cinsel hayatının türkiye'de, bir sözlükte konu edilmesi ne kadar ayıptır ya. şiddetle kınıyorum. * *
ununu elemiş, eleğini asmıştır. ama muhtemelen gençliğinde fırtına modundadır.
keçi, koyun artık ne gelirse.
ormandaki ağaç kovukları ile muhabbettir.
kaşarı çatala takıp ateşte eritip yemektedir, elindeki tek kaşar peynir ise amcam ne yapsın?
gençliğini çok hızlı yaşamıştır muhtemelen hızlı giden at misali cinsel yaşamda onu bırakmıştır . o da yaşamı bırakıp dağlara yerleşmiştir. yani cinsel hayatı yoktur.sadece işemek için kullanıyordur artık.
Türk ise sıkıntı yok çünkü bizim millet insan dışında her şey ile aktif bir cinsel hayatı var.
heidinin kaldığı odanın penceresi neden koskocaman delik bir yuvarlak diye düşünürdüm hep.
Aseksuel biçimdedir.
Alpöhi reyize hakarettir.
Dedelerin cinsel yasami olmaz. Zamaninda yapmis bitmis.
dedeye bile hallenenleri ortaya çıkarmıştır.
Kendisi 4 4lük bir sugar daddydir.
vay babağın şarapçanağına, la adam 80 den fazla
senin gibi 24 saat ossbir pozisyonunda olmak zorunda mı ?

bir soru.
sadece heidi değil kapıdaki götünü kaldıramayan köpek ve peter de bir muayeneden geçirilmelidir. zaten peter son zamanlarda seyrek uğrar olmuştu... dedene bile güvenmeyeceksin bu dönemde.
e-mail attım cevabı şimdi geldi

dede ensarcıymış.
gepettoyla kırıştırıyor olabilir.

(bkz: pinokyo)
(bkz: dedeler)
ciddi anlamda koyun, köpek, keçi derken adamın çomar olma ihtimali çok yüksek gözüküyor.
muhtemelen artık anılarda kalmıştır. kendini doğaya, spora verip sakinleşmektedir.
31 çekmekten ibarettir. herkes keçiye köpeğe hatta heidi ye bile bağlamış. yani anlayacağınız pedofili, zoofili hayaller havada uçuyor. hasta sapıklar sizi.
Elbette uludağ sözlük yazarlarının merak konusudur.

Bu olmasa rapunzelin saçlarını hangi kuaförde boyattığını sorgulardık.

En olmadı, vites kolunun neye benzediğini tartışırdık.

Gidin ulan sözlükten. Sizi burada tutan zihniyette gitsin.

Atom parçalayın demiyorum ama biraz üretin yahu!

Edit: ulan dediğim için üç gün mü çaylak olacağım beş gün mü?

Edit2: ünlemler içinde bir iki saat verilmeli bence, düşünceli de ayağını denk alır böylece!

Tanım: çizgi film karakterinin cinsel yaşamını sorgulayan dahi gençlerin durumunu sergileyen, Yer yer yazarların fantezi dünyalarına da değindiği başlıktır.
Andrapozdan haberi olmayanların sorguladıkları durum.
Bayram bayram insani derin dusuncelere sevk eder. Evet.