bugün

Benimdir.

Sağcıların ve ulusalcıların sunduğu hiçbir argüman umrumda değil.

21 yıldır inim inim inlediğimiz yetti.

(bkz: 1 oy Kemal e 1 oy tip e)
--spoiler--
21 yıldır inim inim inlediğimiz yetti.
--spoiler--

mesela nasıl inledin 21 yıldır. anlatsana. ekonomiyi söyleyeceksen baştan geç son 1,5 yıldır böyle. kaldı geriye 19,5 yıl. anlat bakalım dinliyoruz.
TERÖRiSTLERE VE DESTEKÇiLERiNE OY VEREN TERÖRiSTTiR , NOKTA.
osman öcalan teröristini trt'ye çıkaran ittifaka oy vermeyen insandır. nokta !
SEN NE ZAMAN iNSAN OLDUN Ki NOKTA NOKTA NOKTA.
Ülke ekonomisini ve kurumsal yapısını çökerten bu otoriter sistemin, ülkeye ne kadar büyük zarar verdiğinin farkında olan insandır. Bugün güçlenerek devam eden beyin ve sermaye göcünün artarak süreceğinin farkında olan insandır. Ülke ekonomisinin 21.sıraya düştüğünün ve yatırımcının da doğal olarak bu yönetim sistemine ve ekonomi yönetimine güvenmediğinin farkında olan insandır. Türkiyenin şu anda yatırım yapılmayan ülke statüsünde olduğunu bilen insandır. Bahçelinin bu ülkeye bir faydasının olmayacağını bilen insandır.
Şehit analarına hesap veremezsin, kusura bakmayın' da pkk'nın siyasi kolunun olduğu guruba oy çıkmaz benden .
görsel
akp denen partiden nefret eden 1 oydur.
Çözüm sürecini destekleyip Habur rezaletine sessiz kalanlar ya da alkış tutanlar, Osman Öcalan'ı TV'ye çıkarıp seçim propagandası yaptıran TRT'ye tepki göstermeyenler, açılım sürecinde apo itini güzelleyen birtakım kişilere ses etmeyenler şimdi milliyetçi geçiniyor. Bunu diyenler ülkücü-ulusalcı kesimler olsa tamam kardeşim de üstteki saydığım zevatların hiç ses çıkarmaya hakkı yok. Hiç de samimi değiller efendim, evet.
Hdp'nin olduğu ittifaka oy vermem diyenler, Hüda partisinin Olduğu 'Cumhur ittifakı'na mı oy verecek? Sağ seçmeninin önem verdiği bir mühim olaydı bu. Şimdi Hüda Partisi'nin de Cumhur ittifakına katılmasıyla birlikte, düşünceleri tamamen safsaklanmıştır diye düşünüyorum.

Hüda Partsi'nin, Parti Programı da şu şekildedir;

- “Eyalet sistemi, özerklik ve federasyon tartışılabilmeli”

- “Şeyh Said’in yakınlarından özür dilenmeli”

- “Ne mutlu Türküm diyene yazısı silinmeli”