bugün

komiktir.

hdp'ye oy veren insanlari teroristlik ile suclamaniz abestir. vatandaslik gorevini yerine getiriyorlar olay sadece bu. hayir farzedelim ki terorist partisi. onu oraya koyan, barindiran kimler ? yine senin hukumetin. yani her sekilde mokoko oluyorsunuz. bir siyasi parti devletce taninmissa ve secime girebiliyorsa insanlar ona oy verebilir. artik havlamayi kesin.
(bkz: ibne terörist)
Hdp terörist sempatizanı bir partidir. Onu oraya getiren de hükümet devlet değil ona oy verenlerdir.
Hdpkk şeklindedir ve doğrudur. Kudurmayın teröristler.
Hdp ye oy veren or.spu ç.cuğudur.
görsel
algı değil gerçektir. son olaylardan sonra pkk lı olmayanlar zaten hdp yi bırakmıştır.
Ayrı düşünmek gibi bir cehalete nasıl düşülüyor! Bende bunu anlayamıyorum.
Algının dibidir. Bunu algılamayan başka bişey algılamasın bir zahmet.
Zaten algılayamaz da, neyse sövmüyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=Xuu9A0CEfOk

doğru bir algıdır. açık ve net.
Doğru bir algıdır.

Pkk/orospu çocuğu diye de ekleme yapılabilir.
sadece bir algılama değil aynı zamanda apaçık bir gerçekliktir.

ayrıca çoğu zaman algılar olgulardan daha önemli hale gelir.
yaşamını fotosentez ile devam ettiren bünyelerin ürettiği söylemdir. gerçi trollük derecesine bakarsak başlık sahibinin taşlar yerine oturuyor..

adamlar kendileri inkar etmiyor her fırsatta söylüyor zaten bunu mevzunun sahibi kabul ederken fotosentezciler neden diğer türlüsünü savunuyor anlamak zor. sadece çomarlara değil bunlara da makarna dağıtıyorlar sanırım..
yanlış ve komik bir durumdur.

hdp, pkk demek değildir. birtakım cehapelilerin kendi liderlerini unutup hdp'ye laf sallamasıdır.

hdp devlet ve hükümet tarafından tanınmış ve mecliste de bir o kadar söz hakkına sahip bir partidir.
eşit değil takım elbise farkı var. evet.
şu algı kelimesi, algı operasyonu kavramı icat oldu abukluk savunucularına gün doğdu.
ne algısı?
her şey ortada. kim kimi kandırıyor burada?
Algı değil gerçektir. Bu partinin milletvekilleri bizzat açıklamaları ve eylemleriyle bunu ispatladılar. Terörist cenazelerini almak için sıraya girmeleri güneydoğuda bunun en büyük kanıtı ve bunu yıllardır yapıyorlar.
Hdp eşittir PKK bu kabak gibi gerçek.
Akp eşittir inkılap tarihindeki zararlı cemiyet. Bu da güneş gibi gerçek.
Hepsi esittir orrrospu cocuklugu. Konu kilit.
Gayet doğru algılar.
(bkz: biz sırtımızı pkk pyd ypg yaslarız diyen hdp)
Doğru algıdır hdp pkk ile bağını koparıp türkiye partisi olabilseydi herşey bambaşka olurdu.
Algıdan ibaret değil, unutulmaya yüz tutmuş, sümenaltı edilmiş şüphesiz bir gerçektir.

Hdp ve milletvekilileri eli kanlı, takım elbise giymiş teröristlerdir.

görsel
görsel
görsel
görsel
işlerini gizliden yürütmeyi bile beceremiyolar mk. Böle aptallık görmedim ben. Hadi akp dinle başı çekiyo. Sizde pkkylan mı. Hiç zekice plan bile kuramıyorlar. Bizleri kandırmak onlar için nie çok kolay bu kadar.
çok doğru bi algıdır.
Eşit değildir. Biri köpektir. Diğeri o köpeğin tasmasını tutan köpektir.

Edit: insanoğlunun sadık dostları benim de en sevdiğim canlılar olan köpeklerden bu yakışıksız benzetme sebebiyle özür diliyorum. Zira köpekler yemek veren eli ısırmaz. Sadıktır. Gerçek dosttur.
son derece yanlış bir algıdır. halbuki birisi bir siyasi parti, diğeri ise bir oluşumdur. birbirine karıştırmamak, aralarındaki farkı ve farklılığı bilmek gereklidir.