bugün

Surgun etsinler, kosa kosa gitmeyeni siksinler. Evet.
Orda ki evetçiler çekemez şimdi bizi gül gibi gelirleri var tabi.
görsel
doğru ama eksik kampanyadır.
isveç'in de eklenmesi gerekir.
Ayrıca, Kanada, Singapur, Avustralya, Yeni Zelanda da düşünülebilir.
Hatta isteyene Güney Kore filan...
Ödül gibi cezadır. Ne de olsa orada Çomar yok.
Referandumdan ezici ustunlukle hayır çıkardı o vakit.
sürgün için nereye müracaat edeceğimi merak ettiren ve sevindirmiş olan olaydır. ailecek gidebiliyoruzdur inşallah..

10 seneye kalmaz bunlar aç gözlülükten birbirlerini yok ederler zaten bizde gönül rahatlığı ile sahibi olduğumuz ve atamızın bize emanet ettiği topraklara döneriz nasıl olsa..
Itiraf et .bi an düşündün belki keşke bile dedin.
norveçli balıkçıları zengin edecek kampanya.
sizin yüzünüzden beni de barbar sanıyorlar. çomarlar bizi rezil etsin adamlar türkleri beğenmesin sonra çıksın biri hayırcılar gitsin. gidelim ama adamlar sizin yüzünüzden bizi de istemiyor.
Desteklerim.
Zaten Siktir olup gidemememin tek nedeni imkan yetersizliği.
Sonra aç televizyonu ülkenin halini izle.
ne güzel kampanya.

kritere uyuyorum. nasıl katılabiliyoruz?
Daha doğuya olmuyor mu? Japonya falan? Rusya da olur. . .
sürgün cezadır sen resmen ödül vermişsin kardeş.
Vatan sevgi safsatalarina ne oldu?

Iki yuzlusunuz. Bu saatten sonra siz savunmayin vatani.

Ne tayyipciyim ne chpli objektif turkum.
vay arkadaş ne vatan sevgisiymiş aq. oğlum ben varsam vatan var. vatan beni seviyor mu ki ben vatanı seveyim? oy tercihimden ötürü terörist ilan edilmişim. düşüncelerim yüzünden mülakatlarda elenmişim. sağlık hizmeti almak istesem alamıyorum. birilerinin iki gün kutlama yapmak için açtıkları köprünün zararını ben ödüyorum. ben aptal mıyım aq bana hiçbir şey vermeyen vatanı seveyim? çok açık konuşuyorum benim için gerekli ayarlamaların altyapısını oluşturdukları anda ne türklüğüm kalır ne müslümanlığım. sizin olsun misakı milli sınırları dışında hiçbir halta yaramayan ünvanlarınız.
Surmezseniz adam değilsiniz.