bugün

He yarram herkes sizin kadar salaktı asfgags. Kaldı ki çalıntı .
Biz sizin kitleye yapmıştık tutmuştu da bu kitleye tutmaz hacı boşa kürek çekme.
(bkz: neden birkaç gün tatil yapmıyorsun jonathan)
günden güne destekçileri artan kampanya.
(bkz: hayır diyenleri makarnacılarla karıştırmak)

bizde karbonhidrat için vatan satılmaz. bilin istedim.
bence hayır oylarını dürüp büküp götünüze sokun, kimse bulamasın. evet diyorsan azıcık fedakarlık yapacan.

ahahah bir kampanya.
sadece akplilerin kanacağı türde bir kampanya.

zamanında yapanlar olmuştu.
"En çok kimi seviyorum biliyor musun,
Varislerini ihya eden
Evi saray
Tabii ki reis" şeklinde iğrenç de olsa akrostiş yaparsanız oyunuz 10 sayılcakmış. Hadi bakam.
anlıyorum.
Her seçimde bu gibi kampanyalar ortaya atılıyor
Uygulayanlar da var .
yapacağım eylemdir, seni başkan yaptirmayacagiz yazıyoruz hep birlikte,kesin bilgi.
aptal bu herifler işte, siz yazın kardeşim, biz öyle bişey yazmayacağız.
hayır diyenlerin sizin gibi çomar olduğunu mu zannediyorsunuz?
Desteklediğim kampanya. Hatta pusulaya akrostiş bir şiir yazmayı planlıyorum. Çalışmalarım sürüyor.
Hayırcılar makarna yemiyor. *
Siz tatli su kurnazisiniz galiba uyaniklara bak ya!
Siz evet verin altina " yasasin rte " yazin bence en iyisi o.
gidiş yolundan kanaat notu kullanılabilir.
Kendileri gibi sandılar herhalde bizi de.
en son küfür eden orospu çocuğunun screen shoot u alındı. bilgisine. hayırlı forumlar.
johnny sins'i amerikalı senatör sanan çomarların küçücük beyinleriyle bize oynadıklarını zannettikleri oyun.
Milletin tamamını kendileri gibi gerizekalı sanan çomarcanların beyin yakan akıl oyunlarından biri.
oyun geçersiz sayılması için yapılabilecek hede.
akp seçmeninin bir kısmının daha önceki seçimlerde bu taktikle aldanacağına kendi kitlesinin inanmış olması mı daha trajik, aynı yöntemin hayır basacaklarda çalışabileceğini düşünmek mi daha trajik bilemediğim durumdur. aynı zamanda, vereceği oyun geçersiz sayılmasını isteyen bir kişinin yapması gereken eylemdir.
hdpliler "seni başkan yaptırmayacağız." yazacaklarmış. bir hdp li kadar olamazmıyız arkadaşlar? bizde kemalistler olarak izmir marşını yahut bu cümleyi yazalım. birazdan sahilde içkilerini yudumlayıp, sandığa gitmeyen sahte kemalistler gelip bok atacak ama gerçek kemalistlerin bunu yapacağımdan şüphem yok. haydi "hayır" lısı.
Desteklediğim kampanya. Kilişdaroglu var mısın?

Hayir a oy verip pusulaya kocaman harflerle seni baskan yaptirmicaz!!! Yaziyoruz.
güncel Önemli Başlıklar