bugün

çay. lan bildiğin çay hayır diyemiyorum kimden gelirse gelsin. çay teklifini geri çeviremiyorum.

bak sözlükde kızlar mesja atıp duruyor hiç pas vermiyorum çünkü hassas maddeyi sürmüyorlar öne çay deseler lan hemen koşucam ama hiç öyle havalar yok.

yok memem şöyle yok kalçam tam vurmalık omuzlarım ısırmalık saçımı çek falan filan. yapmayın böyle rica ediyorum ben çaya tav olan bir insanım neden illa açılıp saçılıyorsunuz. çay deseniz yetecek neyse yapacak bir şey yok. *
tartışmasız tantunidir. yanında ayranıda unutmayın.
Közlenmiş patlıcan, közlenmiş patates ile haşlanmış ya da közlenmiş mısır.
Kekstra... Dünya nın en iyi yemek iradesine sahip olabilirim ama o boşta kalan keki yemeden duramam. Kardeşiminkini de yemeden duramam.
Lahmacun.
Alt dudak tek geçerim.
(bkz: mantı) Resmen lezzet abidesi..
kokoreç, çiğ köfte, yaprak sarması, midye.. hiçbir lezzete hayır diyemiyorum ben galiba.
bir pastafaryan olarak tabi ki makarna.
et, sebze, tatlı hiç birini günlerce yemesem de olur ama makarna başka hatta bambaşka.
sevdigim tum yemekler. saysam bitmez. :D
waffle.

Kronik waffle yetmezliğim var, asla yetmiyor.

edit: bana eksi verme bana waffle ver.
baksanıza ne tatlı bakıyor yaaaaa:

görsel
Sütlaç. (Bol fındıklı )
türk yemeği olan hiç bir şeye. tek bir şey sayamıyorum hepsi birbirinden güzel.
filtre kahve.
çikolataaaa.
bir konuda haklı olmanın verdiği inanılmaz özgüvendir.
yemek olarak ise elbette arbys'in hamburger eti ve kıvrık kıvrık baharatlı patatesidir. *
mantı, yaprak sarması, dondurma.
yoğurt. devamlı yemeye asla itiraz etmeyeceğim, bıkamayacağım bir lezzettir. yoğurdu (ayrıca ayranı) icat eden göktürklere her zaman duacıyım.
vişneli kaymaklı ekmek kadayıfıdır. afyon ikbalde yenir.
Baklavadır. Net.
Ibne değilim ama şu anda küçük iskender 'i bile yiyebilirim.
tereyağlı iskender.
Hamamda kadın bayıldı.
(bkz: sufle) ah yaa...