bugün

(bkz: biri beni mi çağırdı) cümlesi ağzımın ucuna kadar gelmiş sonra geri gitmiştir. özenti dizileri hiç sevmediğim gibi gereksiz oyuncuları bir araya toplayıp dizi yapmanın da pek bir mantığını göremiyorum işşin açıkçası. seven kişilere saygı duymakla birlikte bir ömür izlemek istemediğim dizi grubunun içindedir küçük sırlar dizisi. ben de entry'nin hitap ettiği kişiler arasındayım. ayrıca bu millet yıllarca aşkı televizyondan öğrendi de ne oldu? özenti sevgililer, kıskanç arkadaşlıklar, araasında özel yaşanmış birşey olmayan iki sevgili. değerin sevgiliyle birlikte yapılmasından çok onun bunun yapmış olması, ona buna özenerek ve kıskanarak birşeyler yapıp sonra da cafede ağzının yaya yaya anlatmak. sahte aşklar, sahte dostluklar, kıskançlık zinciri ve ihanetin daniskası vesaire..
(bkz: hayatında hiç doktorlar izlememiş insan)
sinem kobal'ın vasatın altında oyunculuğuna maruz kalmak istememiş insandır. aferindir. zira, ne gerek vardır bu diziye ki zaten.
tvde istanbul zengin takımın yüzeysel sorunlarını degil gerçek sorunları görmek isteyen ama inatla gösterilmeyincede tv den soğuyan insandır.
olmak istediğim fakat saçma kuzensel hareketler sonucu saçmalığın bir bölümünü dinlemek suretiyle olamadığım insandır.
güncel Önemli Başlıklar