bugün

alt tarafı bir porsiyonu 25 bin dolar olan tatlıdan yiyememektir. çok yazıktır.

resmi için :

görsel
bunu yiyebilmek için 5 ayrı bankadan tüketici kredisi çekmek gerekmektedir ki, şayet yurdumuzda servis edilse bunu yapacak salak bir kitle muhakkak oluşur eminim...
(bkz: ısmarladın da yemedik mi)
adını duymamış, ya da bir tatlıya o kadar para vermenin mantıksız olduğunu kavrayan insandır.
herhangi bir şeyi yemeden önce durup iki üç saniye o yediği şeye bakan kişidir.

o ne lan öyle içine kusmuşlar gibi... töbe yarabbim. bi de 25 bin dolar.

töbe yarabbim.
parasıyla değil mi kardeşim...! yemiyorum.
şahsımdır, böyle bir tatlıyı değil yemişliğim, duymuşluğum yoktur. artık cool adam yahut the way i am bir güzellik yapar da yerim inşallah, ne de olsa bu tatlının parası cüzi bir miktar, onların bir günlük harçlıklarının onda biri.*
hayatında birçok kez frozen houte çokolateqqwsde yiyen kişiden farkı olmayan kişidir.

altı üstü 1 kase.

10 kase puding ye, aynı kapıya çıkar. *
cool adam ya da the way i am ısmarlarsa neden olmasın?
-ne yersin aşkım?
+ben frrozen haute chocolate istiyorum cemil.
-garson bey bakar mısın?

(bkz: yapma bunu yapma bunu)
(bkz: yarra yering)
ne kadar zengin olursa olsun son derece akıllı kişidir. iki tane frozen haute chocolate parasıyla bir jeep alınır.
adını ilk defa duyan kişidir.
çocuk ya da büyük ol hariboyla mutlu ol kardeşim, paketi 1.95 tl. ne gerek var frozen haute chocalate yemeye.
'E ne olmuş yani' diye kendisine şaşıranlara bir tarafı ile gülen kişidir.
alerjim var canım yoksa 10 tane alır mahalle çocuğuna dağıtırdım.
manyak mıdır nedir, alla alaaaa.
hayatında hiç frozen yazamamış kişinin yanında kraldır. aslandır.
tatlı seven ve kafası matematiğe basan insandır.

aga şimdi 25 bin dolar takribi 41.000 tl ediyor. bir profiterolün fiyatı 3.5 lira bu paraya on bin taneden fazla profiterol alınıyor. her gün bir tane yesen 30 senelik tatlı masrafım. zaten 60 ından sonra şekerim çıkmasın diye yemezsem oldu bitti. ömür boyu yiyeceğim tatlı işte.
daha adını yediği şeyin adını doğru düzgün yazamadığı şeylere merakı olmayan insandır.
tatlıyı yapan restoran fare ve böcekler yüzünden sağlık kontrolünden geçemeyip kapandığı için yiyemiyordur, yoksa neden yemesin.

(bkz: serendipity 3)
(bkz: beni tanıdılar ama kaçmaya gerek yok)
(bkz: Jurassic)

Pek bişeyim düşmedi aksine 25 bin dolar kardayım.