bugün

henüz görülmemiş olan yaştır. 30 ların ortasına geldim henüz boka sarmadı o kadar ilerleyen zamanlarda bakarız artık.
8 yaş. o yaştan sonra babam olmadan yaşamak zorunda kaldım.
tam olarak 24 hemde tam 24.
110 DaN SONRASIdır, doble yollar gibi.
30.yaş ve sonrasıdır...pat! alır seni ıstesende, istemesende oldun sen der, sonrası için olmayada zorunlu tutar..dün bugünün aynısı, yarında aynısının aynısı. sonrasında değişik bi bok yok zaten hep öyle gidiyor bir şekilde.
23-24 üniversitenin bittiği yaş.
benim için liseye başladığım 14. yaşıma tekabül ediyor. annemin okula kadar bıraktığı o güzel yaşların geride kaldığını ilk kez tek başıma otobüse binmek zorunda kaldığımda anlamıştım.
8. evet.
sizden bir şeylerin beklendiği yaşta eğer sizin içinizde veya sunuşa açık bir hedefiniz yoksa eğer o yaşı kenara yazın zira hayatınız oradan itibaren boka sarmaya başlayacaktır.
Benim için 7 calismaya basladigim yas ayni zamanda..
Tabikide ilk baba dediğin yaştır.
iş, eş aranan yaşlar 23 ve üzeri.
net 24-25 dir.bu yaş hayatınızın geri kalanını inşa edeceğiniz , kariyer alanınızı , planlarınızı belirlediğiniz ,varsa ciddi bir ilişkiniz evleneceğiniz , ailenizin sizden katkı beklediği ,gelecekte hangi şeylerle uğraşcaksanız bir yandan onun temellerini attığınız ve hazırlandığınız en önemliside okul hayatınızın tamamen bittiği ve işsizlik zamanı geçirilebilen eğer bir iş bulmuşsanız iş hayatının zorluklarını artık tamamen tecrübe ettiğiniz yaştır. ama bu iki yada bilemediniz üç sarsıntılı dönemi ne kadar verimli ve kazançlı atlatırsanız hayatınız geri kalan dönemi artık bir okadar rahat geçecektir.
yaş değil de okul bitip iş hayatına atıldığı dönemdir.
maddi durumunuzla ters orantılı olan yaştır, zira benim için henüz öyle bir yaş başlamadı. peder istifa etmediği sürece de başlamaz gibi. *
Boka sarmaya başladığı değil de hayatın 'şimdi olduğundan' daha boka saracağı ve hayallerimizdeki gibi olmayacağı farkedilen yaş 16-17.
23-24'tür kanımca.

Okul biter, iş bulmak gerekir, eş bulmak gerekir, sorumluluklar ağırlaşır.

Hayata yön verilmeye başlanan yaşlardır. Bu yaşlar nasıl geçerse, hayat da öyle devam ediyor.
hayat sadece fakirler ve sağlığını kaybedenler için boka sarıyor. diğerleri melankoliye fazla eğilimli.
şu zamanlar olmasını ümit ediyorum.
gariban adamlar için para kazanmaya başlama yaşıdır.
86'dır bence.
30 civarıdır.
Valla 17 billa 17. Sınır 17 . Geçince o bokluk ugruyo yavaştan hayata .
Okuma yazma öğrendikten sonra hemen sarıyor. Evet.
Hayata atılmaya başladığımız yaştır. Sorumluluk almak zorunda olduğumuzu öğrendiğimiz an birşeyler değişmeye başlar.
güncel Önemli Başlıklar