bugün

nasibin varsa çıkar gelir ırak dan nasibin yoksa kurtulamazsin kol gibi y*raktan.
"hiçbir hükümet faşizmi yok etmek üzere savaşmaz. burjuvazi, güç elleri arasında kayıp gittiğinde, ayrıcalıklarını tekrar kazanmak için faşizmi diriltir.
ispanya'da, amerika'da ve heryerde, sarayları ve şehirleri yaratan bizleriz, biz işçiler onların ellerindekini almak için başkarını da inşaa edebiliriz ve daha iyilerini. biz yıkımlardan hiç mi hiç korkmuyoruz. dünya bizlere kalacak; bunda en ufak şüpheye yer yok. burjuvazi tarih sahnesinden ayrılmadan önce kendi dünyasını yıkabilir. biz yeni bir dünyayı burada, kalbimizde taşıyoruz. bu dünya şu an büyüyor".
*
evet şu an durum boktan ama geleceğimizin gübresi de budur.
bazı şeyleri sana yazdığımı düşünüyorsan yanılıyorsun. her şeyi sana yazıyorum.
Ölüyü fazla yıkarsan ya osurur ya sıçar.
her dost, her sevgili bir parça vicdansızdır ..
alnında yazanlar mı aklımda kalanlar mı.
hepimiz bu gök kubbenin altında yaşayan insanlarız ve aynı gök kubbenin altında yatacağız koyun koyuna deniz kokan toprağın altında.
''Bir kere sevdiğinizi belli ettiniz mi, dünyadaki diğer tüm insanlar sizden daha fazla değer kazanır onun gözünde.''

Charles Bukowski
''Her Sevgili, aşığından haberdardır..!
Aşık olmuşsan, Allah senden haberdardır..!''

Mevlana
''Zaferin Sırrı Hazreti Peygamberin (sav) izini Takip Etmektir.''

Fatih Sultan Mehmet
''Yapabileceğine ister inan, ister inanma. Her iki durumda da inandığın olacaktır.''

Henry Ford
Ben geleceği düşünmem, kendi yeterince çabuk geliyor zaten... (Albert Einstein)
Oğlum diyet yaparsam ancak istediğim şeylerden tıka basa rahatça yiyebilmek için yaparım.

bir arkadaş
Kim istemez mutlu olmayı
Ama mutsuzluğa da var misin?
duvarı nem Yiğidi gam öldürür.
bilseydi mecnun xxx sevgisini
hiç severmiydi leyla zillisini.
tüm ülkelerin işçileri, birleşiniz.
"atarlı semtin giderli çocuklarıyız biz herkese bir faça herkese bir trip."
Bugün ağlamış olabilirsin, ama bu yarın da ağlayacağın anlamına gelmez.
Müzik; sınırları olmayan belki de tek dünya...
bayıra karşı yatır beni tırmala beni kaşı beni.
savaşmayın sevişin.
Sen yoktun ben yalniz kalmayi ogrendim, aciya duvar gibi durmayi ogrendim.
allah tanrının belasını versin. ilk duyulduğunda, şokk eden, ancak asıl anlamı anlaşıldığında ise daha fazla şok eden tümce-i şahanedir.
edit: dalga mı geçiyonuuuuz adam mı seçiyonuuuz anlamadım ama burda, " tanrı" kelimesinin yanlışlığını veriyorum, siz ne anlıyosunuz acaba?