bugün

kendisine 40 can verilse 40'ını da aynı kız uğruna feda edebilecek tek bir erkek vardır. süper mario.
hayat nedir bilir misin yeğen?
Birsey sona ermek icin baslamistir,seruven uzamaya gelmez.ona anlam veren olumudur yalniz.

(bkz: Bulanti)
işine gelirse.
" Bir sorun var! aptalların kendilerinden son derece emin, akıllıların ise devamlı şüphe içinde olması".
[Bertrand Russell]
"Almanlıktan aldığım tadı hiçbir şeyden almadım, belki bilardo...Ama yok lan almanlık daha güzel"
gerekeni daima yapacaksın,sonrasında hayat sana ödeyecektir.
Bazen hoşçakal demen gereken zamanlar vardır. Acıtmasına rağmen denemeyi öğrenmelisin. Biliyorum, gitmene izin vermeliyim. Ama biliyorum ki nereye gidersen git asla uzakta olmayacaksın.. Çünkü parlak bir yıldızın ışığı gibisin. Yaşamımda parlamaya devam edeceksin. Hiçbir mesafe bizi ayrı tutamaz. Sen benim kalbimde olduğun sürece bu gözlerden hiçbir gözyaşı düşmeyecek. Çünkü aşkın gerçek sevgisi asla ölmez. Sonsuza dek canlı kalır. Zaman sahip olduklarımızı alamaz. Birlikte olduğumuz zamanları hatırlayacağım. Zamanımızın bittiğini düşünebilirsin. Ama sen hala benimsin...

NOT: SENi SEViYORUM
erkek sözü.**
(bkz: takıl sen popona göre)
Sırf birisi ''iyi geceler'' demediği için iyi geçmeyen geceler vardır...
En iyi savunma, saldırıdır.
Sevdiğin tek kişiyle olamadığında, seni seven tek kişiyle kalabilir misin?

Hiç kapıldın mı o hisse, gitmek istersin hani Ama aynı zamanda da kalmak gelir içinden...

Kaybetmeyi öğren, yoksa kazanmayı çok ciddiye alırsın.

Birini aklınızdan silebilirsiniz, ama onu kalbinizden atmak başka bir hikayedir.
şimdi sen gideceksin ya cehennemin dibine git...**
yokluğun bir dolunay.
''benim için yanan tek şey sigara iken nasıl bırakabilirim'' , haramsa yakıyorum helalse içiyorum NFK.
eteğini indirmek istediğin için hayat fahişe sana göre.
ben ne dersem o! nerde dersem orda! nasıl istiyorsam öyle! yok ötesi...
"hayat seni öyle bir noktaya getirir ki kendini sevdiklerinle savaşırken ve nefret ettiklerinle sevişirken bulursun. üzülürsün. pişman olursun. sonra biraz zaman geçer ve tersinin bu dünyada işlemediğini anlarsın."

hakan günday'ın efsane kitabı 'piç'ten.
senden giderken, kendimi bulamıyorum...
düzen değişir, düzülen değişmez.
'' beni o kadar yükseğe asın ki, beni asanlar ayaklarımın altında kalsın. ''
spartaküs olmayı göze alamayanlar, potansiyel brütüs oluyor!
(bkz: yeğen)
insan dua ediyorsa mutlaka bir mucize istiyordur. her dua bütünüyle şuna indirgenir -ulu tanrım, ne olur iki kere iki dört etmesin.