bugün

meğer ölmemiş kutlama mesajlarına devam etmeye başlamıştır.
hasmet bi uzaklas allahini seversen ya.
dün yani bayramın 1.günü gerekli mesajı atmıştır.

adamına göre öncelik veriyor sanırım. sağolsun.
misafir yogunlugundan bayram mesajını biraz gec atan yazar. merak etmeyin yaşıyor.
hayret bayram mesajı atmadı hala öldü mü acaba kendileri.
sözlüğe toplu mesaj için bir buton getirilirse butona ismini vermesi gereken yazar.

hasmet veya ibrik olabilir.
bayramımı kutlamamış göt yazar.
ilk defa bu kadar sinirli yazar.

(bkz: el kol yapma sikerim belanı)
olenler kurt diye sevinen orospu cocuguduf diye msj atmis. sikayette bulunucam suan mobildeyim. sen kimsin lan anten. kobani neferlerine ben niye uzulucekmisim. arkami pydye yasladim diyen adama ne uzulucem ben.
Milletin anasına söven yazar. O küfür sana daha çok yakışıyor haberin olsun.
Şu attığı mesaj kendisine yakışıyor mu merak etmekteyim. Ölenlere rahmet dilersin lafım yok, ama kaç zamandır sen siyasete bulaşmadan herkesi gülümsetmişsin. Şimdi olayın sıcaklığıyla bunu yapmak hoş olmadı. Yazık.
o insanlara kürt diye tepki gösterilmiyor. Kobani diyen, destekleyen ve sosyalist takılan insanlar ypg'ye destek veriyor. Ypg dediğin ise pkk'nın ad değiştirmişidir. Tepki buna.
Biz türk-kürt demeden van depremi olduğunda yardım eli uzattık. Kürt diye tepki göstersek biz bunu yapmazdık. Hepimizin kürt arkadaşı vardır mutlaka. Ben doğuluyum mesela, türk kürt beraber okuduk. Hala görüşüyorum. Kürt diye tepki göstersem arkadaş olmazdım.

Ayrıca ölen insanlar kürt değil. Türkiyenin her yanından gelen kendine sosyalist diyen insanlar.

Yazık yazık. Bilmeden konuşup Bunca zamanlık itibarını ayaklar altına almasaydın keşke.
kendini aştı artık arada sosyal mesajlarda vermeye başladı. şimdi onlar düşüsünsün amk.
(bkz: buralar karışacak vaziyet alın)
farkındalık sahibi ve sağduyulu insan, yazar.
iyi biri severim kendisini.
duyarlı, düşünceli, olayların sebep sonuç ilişkilerini düşünebilen saygıdeğer bir şahsiyet.. duyarlılığından dolayı teşekkür ederim. böyle bir arkadaşın sözlükte yer alması, sözlüğün ciddiyetini kalitesini artıracaktir.
Nasıl mesaj atmış dediğim yaZar.
Neyin kafası bu ×2 eheheh,
--spoiler--
ayrıca ölen gençler "kürt" diye sevinenler şerefszdir, o.... ç...'dur.

--spoiler--

Bana özelden küfür etmiş yazar. Eve gidince şikayet edeceğim.
Iyi güzel yazar da burası türkiye! Bazı pezevenklerin bunun bilmesi gerekir bölücülere hizmet eden, yaptıklarından savaş diye bahseden kuklalara da küfür ederler.
Sevdiğim bir yazar. Ayrıca duyarlı biri.
Haşmet o mesajı bana da yolla len ben kel miyim.

Hadi kelim diyelim sen nerden biliyon.
(#28571600)

olm yazık lan sana. özel günlerde mesaj atıyorum yeeaa falan derken ilgi budalalığını bi nebze saklıyordun da saat 00:00'ı bekleyip bi de basın açıklaması diye başlık atmak nasıl ağır bir çaresizlik lan?

ya lütfen kendine gel taaam mı?
Basın açıklaması gibi bir laf kullanarak iyice komik duruma düştün.
Bu aralar nerdesin.
Öldün mü yoksa.