bugün

sözlüğün en ama en kalemi kuvvetli , bir ceylan kadar masum , yeri gelince de bir sırtlan kadar da yırtıcı olabilen , iyinin dostu kötünün düşmanı süperkahraman gibi , nicki görüldüğü anda '' regl ağrısında aniden ortaya çıkan sıcak su torbası , majezik ve bitter çikolatalı starter pack etkisi '' yaratan dünyanın en ama en iyi kalpli yazarı. isminin anlamı cennete düşen ilk süperötesi yazarcık tanesi demek...
**
Haseki hera sultan mı?
(bkz: o da kim)
Benim kadar tanınıyor mu?
kendisinden güzel kızları çekemeyen politikacı sinsi sultandır. iskitler döneminin katunları böyle miydi? hiç.
gerçekten çok sevdiğim, feci sempatik kişilik. iyi ki yazıyor. seviyorum kendisini.
Arada nikaltlarına bir girdi bırakıp aynı saniye içinde sildiğini tespit ettiğim (gözlerimi kısarak tespit ettim), sempatik girdilerine rastladığım yazar. Ayrıca doğa ile ilgili girdilere hem ilgisi hem desteği var.

Koynuna kuşlar konsun.
Entrylerinde bir anlam bulamadigim yazar annesi simarik buyutmus c a k agzina bir yane bakiim.
Saka saka.
kereviz sevmeyen yazar.

evde Ağlıyorum şu an bak.
sultandır. severim.
(bkz: küçük insanların büyük gururları vardır)
Ne özelligine aşık olucaz seni tanımıyoruzki insan tanımadığı kişiye nasıl aşık olur.
(bkz: kendi nickli başlığını uplamak)
(bkz: dikkat çekmek için yapılacak ufak şımarıklıklar)
arkadaş olarak daha iyiyiz hasekicim.

Bir eylemdir.
Şimdi ben bir dönem 1-2 hafta takılıp sonra 1-2 sene uğramıyorum. O yüzden nick hafızam çok zayıf. O yüzden buraya bu arkadaşın ilgi şeysi olduğunu not düşeyim; olur da bu zekaya rağmen 1-2 sene sonra da buralarda olursa bu Entrye bakıp hatırlayayım.

Tanım: ilgi şeysi.
görsel
Ağır ergen beyanı.
Olm bu eziğe nasıl aşık oluyorsunuz yaff.

Henüz 2 yaşına bile girmemiş yazara aşık olmaktır.
görsel
Bir sultan olmasına rağmen ibrikçi başı ile yaşadığı ilişki sebebiyle saraydan atılması an meselesidir.
Allah kahretmesin o nasıl bir sestir öyle ya. Arkadaş sultan falan görünce insan daha şuh bir ses bekliyor, çıka çıka ilkokul 2deki ayşe çıktı.

Hayaller Paris hayatlar muş lafını daha iyi anlıyorum şu an.
(#31825637) gayet guzel bir sese sahip olan yazar. ulan nasıl eksilersiniz o sesi.
Şiir gibi sesi olan Minnak bir sultan dir. Kızıma laf eden önce kendi sumuklu burnuna baksin.
Kızına laf etmedik teyze ama önce dersler biliyorsun. Burada şarkı söyleyeceğine götür biraz ders çalışsın. Sonra ortaokulda çok zolanır.
O kutsal sesini attığı için akşam yemeği yemeyecektir. Ayrıca kızım dersleri peki teogda derece almıştır.
Kutsal sesini atıp bize şükretmeyi hatırlattığı için elbette minnettarız. Çok yaşa sultanım. Torunum olsun ona alcam seni.
tarz'ın büyük hayranıdır. onu çok sever. hatta aşıktır. açık ve net.