bugün

Daha öncede söylediğim gibi turabi sert kayaya çarpmıştır. Bu arada neler dedi öyle ya içimdekileri dominike taşıdı. Yürü be kim tutar seni altın kalpli adam.
hakkında bu kadar entry girilince adadan gitti sandığım kişi.
3 tane turabi'yi malum yerinden cıkarır sallar. Iyi yetişmiş,dürüst adam.
turabi denen striptizciyi direğinde dans ettirmiş adam.
Bir kişi de ne dediğini yazmamis yok iyi giydirdi yok adamın dibi.

Tv'si olmayan insanlara amme hizmeti yapın lutfen.
Ne demis?
turabi' nin içinde hissettirmiş ve gezdirmiştir. johnny sins gibi mübarek. ikiside kel zaten. lan yoksa!!
turabi hırbosunun "yiyorsa beni yaz" gazına gelmeyecek kadar hayat tecrübesi olan yarışmacı.

gazla çalışan keko turabi, hasan'ı da kendi gibi sanıyor ve onu gaza getirip keko arkadaşı taner'in gitmesine engel olmak istiyor.
"turabi'nin gazına gelip onu yazmayacağım" diyerek bir kez daha mantıklı davranmıştır. helal olsun uzun adam!1!1!1!!
gösterdiği kişilik ve karaktere saygı duyduğum insandır. Kendisiyle tanışmak bir çay içip birşeyler kapmak isterdim.
barzolar topluluğunun üzerine balyozu indirmiş olan adam .
bugün hardcore yaparak tv başında beni orgazm eden aslan parçası.
Ne gün yaşattı herkese final olsa bu kadar yürü be hasan demezdik.
Parti kursa oy vereceğim adam. Aha böyle bi adam temsil etse ya la benim ülkemi. Hani böyle her daim efendi ama en ufak bi polim döndüğünde de masaya yumruğunu vuran cinsten.

Şu anki popülaritesiyle etrafında uçuşan kezbanların etkisi altına girerse üç vakte kadar cortingen.

Aksi taktirde finali görecektir. Nitekim herkes kadar hızlı ancak herkesten daha güçlü.
dominik birinci bölge milletvekili adayımdır kendisi.
ayda yılda bi survivor izlerim onda da sonunda açtım ve o anda turabiyi siken kişidir.
hakanın sağlı sollu kroşelerinden sonra aparkatıyla turabi'yi kendinden geçiren survivor efsanesi.
adamdır adam!
adamsın hasan abi !
çamkıron turabi, kafes dövüşünde bile bu kadar çabuk abandone olmamıştır. camoka, oturduğu yerden işi bitirdi.
Survivor seyrettiğimi ifade ederek tanımlamak gerekirse , kendisi haza beyefendi bir adamdır. Oturmayı , kalkmayı , konuşmayı bilir. Hanzo değildir.
survivoru takip etmeyen bir insan olarak beni bile gururlandırmış barzo turabiye hak ettiğini vermiş kişi.
Striptizciye direği döşemiş kişi lan sırf şu Turabiye ye gıcık olduğumdan canım sıkıldığında bile izleyemiyordum bu programı ama dün gece spordan geldikten sonra zapping yaparken bir baktım bu turabiye tarifi veriyor durduk yerde beni şevklendiren adam. Ama gerçek anlamda adam öyle kamyon arkası yazısından pembe panter değil.
tanımıyorum ama akla yemekteyiz hasan'ı getirir. (bkz: hasan çiftçi)
hasan yalnizoglu'dur adi. anadolu atesi'nde danscidir. halk dansi konusunda iyi olsa da dansi fazla bozmuslardir.
dünya ayar verme olimpiyatları yapılsa birinci olabilecek kapasitedeki adam.