bugün

Dün türbanı kaldırmıştı. Bugün de yeni güncellemeler yapmış.

Otomatik güncellemeyi açık tutun. Herif uydurduğu dine sürekli yeni eklentiler yapıyor.

görsel
alkole ne zaman sıra gelecek kral.
Aklın yolu bir, Hasan abiye katılıyorum, çağın koşullarını göz ardı etmemek lazım.
ahhagsgh tertemiz kafa sırada ki ne olacak merak ediyorum.
Sucukçu muhasebecisi ile birlikte yaptığı güncellemelerdir.

Malum, islamın güncellenmesi gerektiğini söyleyen sucukçu muhasebecisi idi. Olaya faizi helal kılmak, beytülmalı kafasına göre yağmalamak, akrabaya torpili farz kılmak gibi aktivitelerle başlamıştı.

Onun eksik bıraktığını Mesih hazretleri tamamlıyor işte... Birine kızıp, ötekisini makbul saymak haksızlık olur.

Hatırlarsanız bunlar eski kafadardı zaten...
(bkz: Dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi)
Yuru be mesih, arkandayiz.
YAPTIĞI güncellemeler de hep aynı tayfanın istediği aynı güncellemeler. kim konuşturuyor bu meczubu belli.
inanacaksan böyle bir adama inan amk.
Bugün de namazı kaldırmış. Adam her gün bir şeyleri kaldırıyor.
Bir mobil uygulama yazsam tutar aslında. Hasan mezarcı'yi da tanıyorum . Bu durumda havari olmuş olurum
bugün yaşanan islam doğrultusunda, müslümanların yaşam tarzı doğrultusunda islami hükümleri ilga eden Hasan mezarcı,
Yıllardır tesettürlü insanlara yapmadığını bırakmayan demedigini bırakmayan tesettür düşmanları tarafından ve tesettürün altını kendi çıplaklığı ve hayasızlığı ile dolduran modern türbanlılar tarafından lanetleniyor.

Yine doğduğundan beri alnı secdeye değmemiş olanlar kaldırılan namazı savunurken; recm cezası ve şiddet içeren cezalar sebebiyle Allah'a sitem edenler, islamı sorgulayanlar, bu ayetleri saklayanlar kiviranlar eğip bükenler hasan mezarcı'yı deccallikle suçluyor.

Müslümanlar Hasan mezarcı sayesinde islam dininin kaidelerini tekrar kabul etmeye, islami korumaya, kuran cevresinde hasan mezarcıya karşı birleşmeye başladı.

Umarım bir gün kendilerinin Allah'ın dinini değil de, zaten hasan mezarcının dinini yaşadıklarını anlarlar.
Messiah dizisinden aldığı ilhamla kendisinde yeni güncellemelere gitmiştir. Hasan Mezarcı 2.0.20 Version
görsel
Herife ios dan çok güncelleme geliyor.
Ahkam kesmiştir.
arap çöllerinde yaşamadığımız ortadoğuya akan tüm nehirleri ülkemizde bulundurduğumuzdan dolayı mantıklı önerme. amk yanında dere akıyor bu mal da oruç tutucam diye uğraşıyor...
normal günlerde, sağlık açısından gün boyu saat de bir bardak su içmeyi ısrarla tavsiye eden ama nedense ramazan da ortadan kaybolan sevgili uzmanlarımızın kulaklarını çınlatmıştır.
adam belli ki ağır bir ruhi hastalığın pençesinde, durum buraya kadar anlaşılabilir lakin bu adamın havarileri(!) var ya hu. asıl şaşılması gereken nokta tam da burası.