bugün

lisedeyken özenip çizmesini aldığım marka. 4-5 yıldır da giyiyorum hayvan gibi bir şey. bacağı kavramıyor o biraz bol sanki, hoş değil kaba. olsun karda çok güzel oluyor. yine de anladım ki benim istediğim çizme türü böyle değil. kovboy filmlerinde giydikleri gibi olabilir.
sahip olmak istediğim motordur kendileri ...
Botları çok sağlam ve yanlışlıkla biri sizin ayağınıza çarpsa bile karşı tarafın ayağı acıyor öyle bir şey sadece biraz ağırdır. 10 yıldır giydiğim markadır.
Umarım motorunu da ilerleyen zamanlarda alabilirim.
Lütfen, kızlar bunun botlarını giymesin. Amcama benziyorsunuz.
Çizmelerini kullanıyorum bu markanın. Tamamdır su, kir, pas geçirmez bla bla ama hayatımda kullandığım en ortopedik olmayan ayakkabılar. Günün sonlarına doğru ayaklarınıza parçalanma garantisi veriyor. Ama seviyorum kendisini ya baya baya dayanıklı.
Sönmez reyizin sözünü akıllara getirir,
Anana harley davidson pisikleti gibi binerim.
Bir süre kullanıp kazadan sonra sattığım motorsiklet markası tek sıkıntısımotor soğutmasıydı.
hava soğutmalı v-twin'lerle çok tork, az beygir veren; özellikle yüksek modellerinde ciddi tasarım hataları olan; işçiliği on numara, geri kalan her şeyi piyasayı 30 yıl geriden takip eden motosiklet markası.

(bkz: harley death wobble)
sons of anarchy'nin son sezonundayım, bende bile merak oluştu . içimden diyordum "nerede bizim ülkede böyle güzel motorlar ."
bu arada fiyatları neredeyse otomobil kadar.

neyse sonra sokağa çıktım (cizre), uzaktan gelen bir karartı var bir de ne göreyim!
muhteşem bir şey yahu.
ilk elektrikli motosikletini tanıtmış firma.
https://www.teknolojioku....-5c35ddce0c0f013628650302
kawasakinin yanında sikindirik bi motosiklettir. net..
Heritage classic modeline sahip biri olarak, kendimi evrende oldukça şanslı hissediyorum.
Edit: kötü niyetli herkese de selam ederim.
Rica ediyorum artık kimse bu marka bot almasın. O ne öyle ya belediye bedavaya dağıtmış gibi herkesin ayağında mübarek.
Bmw bunu siker bayıltır.
21 yaşında William Harley ile 20 yaşında Arthur Davidson 1901 yılında 5 metrekarelik bir tamirhane-atölye de yarattıkları bir motor veya marka değildir.
Bir Dünya görüşü yaşam felsefesidir.
1948-68 yılları arasında üretilen harleye harley derim oyıldan sonrakileri çöpe at.
1998
görsel
Titreye titreye vidalarını söküp, kendi kendini demonte edebilen motorsikletlerin üreticisi.
18 Eylül 1998 Radikal
görsel
2023 dyna Super Glide Sport modeline sahip oldugum yasam stili. Derileri ve harley cizmeleri cekip motorun sesine kapilip gitmek kadar buyuk bir zevk yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar