bugün

Para biriktirmeye başlama sebebimdir kendileri. Ve tabi ki motor tutkum da Harley'den gelir.
Bir harley davidson çizmesi giymek, ayak bileklerine kum torbası bağlayıp gezmeye eşdeğerdir.
her genc kizin hayallerini susleyen motosiklet markasidir. markanin da otesinde bir seydir aslinda. kisiligin zevk suzgecinden gecerek disa vurulusudur, bir tutkudur.

seksin motosiklet dilinde soylenisidir. efsanedir. ask nedir, ask budur.

bunlardan birine sahipseniz, popisiniz adeta bayram eder uzerinde otururken. yalnizca uzerinde oturarak ve onu oksayarak ard arda defalarca orgazm olabilirsiniz. onun uzerindeyseniz yolda olmak gideceginiz yere varmaktan cok daha onemlidir.

ilk goruste ask, yildirim aski... hepsinin toplandigi iki kelimedir. kult bir kulturu yasayarak zevkin doruklarinda takla atmaktir.

sevismenin bas harfidir.
dünyaca ünlü motorsiklet, bot ve ceket markası.
asiri guzel bir motorsiklet markasidir.
Uzun çizmeleri oldukça ağır olan Bot markası. Adım atarken bileklerinde beş kilo taşıyorsun hissi uyandırıyor.
Google'de search eylediginizde karsiniza ilk olarak botları cıkan bir motorsiklet markasi.

Bu tanim kismiydi, benim icin yasam stilidir kendileri.

Eski motoru da olsa bir sportster motoruna sahibim. Orjinal bir "fatboy special" im olsa. Ona binmekten kariya kiza binmeye vaktim olmayacaktir eminim.
Her üründe belli bi kesimin tarzını yansıttığı için tercih edilen firma. Şu botlarıyla ele ayağa düşmeseydi iyiydi de neyse.
Vergisine benzinine uzun yolda gelen gürültüsüne değer Bir motor markasıdır.
hayatımda bir kere sahip olmam gereken motosiklet. gerçekten hayat bunda.
Hem gitmez hem de çok yakar. şekli dışında hiçbir artısı yoktur bakmayın. Rahat adamın alıp kullanacağı türden.
Motorları sitede euro olunca bi olası geliyor ama tl ye çevirince çok pis moral bozuyor,kısaca hayaller harley davidson hayatlar regal raptor.
görsel
belli bir kesim insanlarının hayalini süsleyen marka. ****
en ucuz modeli olan street 750 si bile 17k küsür euro olup hayallerimi yıkan cruiser motosiklet markası.
orta okuldayken botları acayip moda olmuştu. herkes giyerdi.
almayı istediğim lakin aile hayatına girince hevesim kaçar diye mesafeli durduğum motorsiklet markası.
Çok dandik ve şekilsiz bi siklet. Millet ne anlıyor bilmiyorum. Mobilet surerim daha iyi.
Suphesiz dunyanin en iyi motoru. Asaleti beni benden alir. Motorun en seksidir.
görsel

aşağıda var bi tane yanından geçerken uğruyorum bi inceliyorum kem gözle. resmen haset ediyorum amk. neticede çulsuz olduğum için alamadığım ama hayallerimi süsleyen harley davidson un bir motoru. böyle hayallere dalıyorum resimdeki gibi bana özel yapılmış bir hd...
2 sene önce pek haz etmezdim kendilerinden ama artık hoşuma gitmeye başladı çok kaliteli bir amerikan motosiklet markası. Ama elbette o kadar param olmayacak...
Asla botlarina sahip olamadigim marka bu zuurtluklede olmam herhalde.
farklı bir ruhu vardır bu motosikletlerin. çok masraflıdır, kullanımı serttir, eksileri oldukça fazladır ama vazgeçemezsiniz.

ayrıca ilgi bekler bu meretler. ara sıra sevmeniz lazım.
marka'nın , kültür'ün , aidiyet'in motosikletteki yansımasıdır.

diğerleri ise yanılsamadır.
Giderek yozlaşmamızdır.