bugün

Hardline Progainer Türkiye'de en çok satılan profesyonel gainer arasındadır. Kullanıpta memnun olmayana henüz rastlamadım. Bu ürünle ilgili her türlü soruya bu sitede cevap bulabilirsiniz http://www.hardlineprogainer.com
hakikaten de 2 tane 2,5 kg kutu bitirdim 13 kilo aldım. biraz fazla aldım şimdi 3 kg vermeye çalışıyorum.

özet: gerçekten kilo aldırıyor.
evet gercekten zayıf arkadaslara öneriyorum.memnun kalmayan görmedim ama herşeyi ek besinden beklemeyin sağlıklı bi beslenmenin yanında etkili olur.
Yatarken kir ekmek yemenin yaratcagi etkiyi yaratabilen supplement.
Yeni sipariş ettiğim bir urundür. işe yarayacak mi bakacağız. Kullananlar varsa özelden bana ulaşsınlar.
kullanan kişilerden nasıl kullanacağıma dair öneri beklediğim supplementtir.
içine şeker basılan bir karbonhidrat tozu.
bunu alacağınıza gidip dandik bir whey protein tozu alıp içine 2.5 kilo şeker atıp iyice karıştırın.
alın size hardline pro gainer.
Yeni sipariş verdiğim supplement. Kilo aldıracakmı göreceğiz. 1,5 ayda 5-6 kilo alsam müthiş olur.
3 kiloluk aldım geçen ay. Halen bitiremedim dibinde var biraz daha. Midem bulanıyor artık içemiyorum nedense. Sağlıklı mı değil mi hiç bilmiyorum ama kesinlikle işe yarıyor. 10 kiloya yakın aldım. 2-3 haftadır kullanmıyorum. Mideyi büyüttüğüm için sanırım artık eskisinden fazla yemek yiyorum. Kilo almaya çalışıp da almayan arkadaşlara öneririm.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar