Yani önemli olan karnımızın doyması.

iftarı beraber yapmak isteyen dm.
Purpleheart diyorum ben çünkü yazdıklarını severek okuyorum hoşuma gidiyor. Bir yemek ısmarlamak isterdim kendisine. Ama mesaj alımı kapalı olduğu için iletişim kuramıyorum kendisiyle..
hiçbiriyle.

varoş alayı, güzel bir mekana götürsem beni rezil ederler.
essy olmayacağı kesin ancak barbara palvinden güzel olduğunu iddia eden eflatunoje ile neden olmasın ?
o kendisini biliyor. ölürüm gız sana.
Magoa de nemesisle bence dünya güzeli.
hangisi yemeği ısmarlarsa onunla.
Durun lan araya kaynak yapmayın.
mavi gözlü olan biriyle.
farketmez.
ruhlarıne değil bedenlerine önem veriyorum.
evet.
(bkz: yelkenli gemi)
kız olmasa da ismaille çıkmak isterdim. oturur iş konuşurduk. sonuçta paranın dini imanı yok.
Bu entryi açık oylayıp favalayacak olanla tabii ki.
organ mafyası olmayanıyla*
şaka şaka taki0 ettiklerim olabilir.
mutfakta aşçı olanıyla.
(bkz: imam kovalayan ateist)
Ups boobs. Yemekten sonra eve atardım artık rahatlayıp burdan çekip giderdi. Görüyorsunuz değil mi? Sizler için kendimi fedaa ediyorum.
dudu vardı ama duyduğuma göre travertenmiş o da.
ajandama bakıp, uygun bir tarih için rezervasyonu ayarlıyorum sayın mrltln hanım. hatta gelmek isteyen başka kadın uuser arkadaşlarımız olursa onlar da gelebilir. onlar kendini salşkdsalkkjsaakjld şaka şaka...
onlar istiyor mu bakalım. istiyorlarsa toplansınlar bir otobüse atlayıp gelsinler bizim meydanda şahane ocak başı var. dürüme mangala doyarlar en azından.

erkekler şimdilik gelmesin ama soy adım sabancı veya koç değil lan. masaları bile yer buradaki kardeşlerim maşallahı var hepsinin. onların organizasyonunu 5-6 aylık maaşı falan biriktirince yaparız..
Dün çıktık gayet keyifli idi..

Ve hala böbreklerim yerinde...
teklifimi kabul edecek her sözlük kızıyla yemeğe çıkabilirim, sonuçta 110 kiloluk dev bir kütleyim ve yemek yiyorum...
Hayır kendimi bilmiyorum, lütfen özellikle nick belirtir misiniz?
cevap olarak 'o kendini biliyor' yazmayını siktikleri anket sanırım. yoksa herkesin böyle yazmasının başka bir açıklaması gelmiyor akla.
o kendisini biliyoo.
Benimle yemeğe çıkmak isteyen yok mu ?.

Korkmayın be hesaplar benden. Gelen olursa boğaza nazır bir yere gideceğiz ona göre ;). Hatta kapıdan porsche ile alacağım.