bugün

Çocukluğumuzda vardı.
ihtiyarlığımızda yine var.
"hey corç versene borç" derken benim altım bağlıydı, şu an herif benden genç duruyor amk.
biyonik adam.

görsel
bir ara sedat peker'le akraba mı lan acaba diye düşündüğüm, eskiden hayranı olduğum sanatçı abimiz.
Milyon yaşında olmasına rağmen, eski görünümünden zerre kadar değişmeyen insan.
Ne yiyip, içiyor acep?!?!
inatla yaşlanmayan adam. popüler müziğin en önemli isimlerinden biridir.
Müzik Tarzı kendine has adam.
bundan 25 yıl önce tanıdığım adam. ulan yıllar bi adamdan hiçbir şey mi götürmez. sülalen mi raad amk?
yıllar öncesinde kız arkadaşımla konserine gitmek gafletinde bulunduğum popçu. bu sahneye çıkar çıkmaz bir gümbürtü, kıyamet.. salondaki bütün hatunlar sahneye yığılmışlardı. o hengamede kız arkadaşımı yarım saat sonra bulabilmiştim, beni görmüyordu bile.
2000 yılının en çok satan albümünün sahibidir. Ne alakaysa Bugün bakmıştım 2000 yılı albüm satış rakamlarına.
Bir efsaneydi efsaneydi senle beraber olmak.

Ne güzel klibi vardı lan bu şarkının. Nefise karatay oynuyordu hatta. Üstü açık kırmızı bmw'yi türkiye bu klip sayesinde tanıdı.
çocukluğumun şarkıcısıdır. hala yaşlanmaması ayrı bir dava. hala bile dinlediğim şarkıları vardır.

(bkz: bir efsane)
(bkz: karam)
(bkz: gece gözlüm)
(bkz: bir efsane) şarkısı fazlasıyla hoş. hayatımda efsanelik insanlar bulunabilse ve yaşadığım süre boyunca daimi olsalar. çok güzel olurdu güzel insan yaparlardı beni.
özlem tekin, ali güven, burak kut gibi dönemin önemli starlarının yapımcısıdır.
yaşlanmaya karşı bug bulmuş insan.
ben de istiyorum aynısından.
Dublör kullandığı düşünülen, 90'lı yılların efsane şarkıcısı. Çocukluğumda koca adamdı. halen Benden Genç gösteriyor. insan hiç mi deforme olmaz? Ajda pekkan'ın erkek versiyonu.
Ulan bu adam 30 yaşındaykende yaşlanmıyor muhabbeti vardı. Bu muhabbeti yapanın gördüğü yerde kafasını ezin.
Alkolle ilgili sorunları var. Evet.
Son zamanlarda kerimcana bağlamış, Ajda Pekkan'ın erkeği.
Kaşları havaya kaldırtıp botox da yaptırınca feci bir hâl almış. Yaş olmuş 56 kabullen artık amca.
yaşlanmama hormonuna sahip karizmatik şarkıcı. ateşini yolla bana en bilinen şarkısıdır hatta basketbol maçlarında bile çalınmıştır.
vücut saatinin zemebereği bozulmuş kişi. adam yaşlanmıyor. vücudu tam olarak kaç yaşında olduğunun farkında değil.
lütfen bunun altında çok başka bir şey olsun lütfen. reji beni çekmedi diye kızıp gitmek nedir !
(bkz: tahin pekmez)

hadi eyw.
kimse bir yerde zorla duramaz durmayacaktır.
adamın çoluk çocuğu işi gücü tam dolu adamdır.
hakan peker halen daha göründüğü gibi bir numaradır.
yıllar yılı zirvelerde yerini biliniyor korumaktadır.
Konu hakkında Hakan Peker açıklama yapmış, buyurunuz ;

--spoiler--
“Benim seyircime dinleyicime saygımı, sevgimi beni tanıyan herkes bilir. 30 yıldır da duruşum hep aynıdır. Bu akşam katılmış olduğum TV programında başından itibaren reji ile sorun yaşamama rağmen programa sonuna kadar devam etmeye çalıştım, yaklaşık 1,5 saat. Ancak takdir edersiniz ki ben de insanım ve benim de bir sinir sistemim var. Son şarkımın son nakaratında rejinin uyarılarımıza rağmen hâlâ beni, Eyüp kardeşimi, sahneyi görmezden gelip başka yerleri göstermesine tepki verdim.

O an uzun uzadıya bunu yayında anlatmak yerine “Reji yanlış yerleri çekiyorsun burayı çekeceksin” dedim. Bunu söyledikten sonra şarkıya devam edecek moralim kalmadığından ve programın sonuna geldiğimizden dolayı sahneyi Metin (Metin Özülkü)'e bıraktım. Konu bundan ibarettir. Öküzün altında buzağı aramanın manası yok.

Ne seyircilerime ne de Eyüp kardeşime bir saygısızlık asla söz konusu olamaz. Programa onlar için katıldım. Konuyu farklı yerlere çekip negatif algı yaratmak isteyenlere dip not: Açıkhava konserlerimde engelli arkadaşlarıma en önde yer ayırarak ağırladım. Ayrıca bugüne kadar da sayısız etkinliklerine davetli olarak katıldım. Bunları da bugüne kadar ne yayınlattım ne de dile getirdim. Böyle de yapmaya devam edeceğim.

Sosyal medyada beni ego yapmakla itham edenler bilmeliler ki; Benim ne kadar mütevazi olduğumu hatta mütevazi olduğumu bana söyleyenler de sevenlerimdir. Ayrıca sürekli ekranda olma kaygısı hiç taşımadım. Katıldığım programlarım vardır benim. Reklam kokan hareketlere hiç işim olmadığını da tüm Türkiye bilir.

‘Hiç çizginizi bozmadınız Hakan Bey' diyerek herkes dile getirir bunu. Sonuç olarak yaptığınız yorumları sanatçıların da insan olduklarını gözardı etmeden saygı çerçevesinde yaparsanız sevinirim. Bu konuya dair ilk ve son açıklamamdır. Saygılarımla.”
--spoiler--

Not : adam haklı...