bugün

boy ölçüsü santim cinsinden 1. hiç.
Adam saçmalasa bile güldürüyor , tam kafa denilecek bir adam cinsten belliki . tipi hareketleri canın sıkıldı mı aç izle .
Özellikle vine fenomeni. Annesinin ve babasının olduğu nadir vineler var. Ailecek çok mimikler
sesi güzel olan vine fenomeni.
ünlü olmasına son çeyrek.
Bir grup insanı güldürerek kendini CEM YILMAZIN tanrısı haline büründürmeyen nadir insanlardan biriydi.
bence vine videolarinda en basarili olan insan. anil ilter'de onun kadar basarili...
"piç" olarak nitelendirdiğimiz tiplerden biri.
Bunalımda olduğumu düşündüren ve psikologa gitme fikrini aklıma sokan adam. Yukarıdaki yazarların çoğu bayılmış, beğenmiş; bense daha bir kez gülümsemedim bile; üstelik adamı son derece soğuk ve gerizekalıca buldum.

Farklı dünyaların insanıyız anlaşılan...
vineda fenomen, twitterdada aynı şekilde fenomendir kendisi. iyi hoştur da bir tabir vardır o bize gitmez -bilen bilir- diye işte tam olarak o tabiri karşılar.
cocumuyo ama'yı tekrar hatırlatan kişidir.bir vine fenomenidir.
populerliğinin sona ereceği günü iple çektiğim itici insan.
bugün twitter'da gördüğüm kişi. vine fenomeniymiş.

esprilerini hiç duymadım.hoş belki birileri bi yerde yaptı söyledi de ben mal mal baktım o da olabilir.

şimdi oturdum videolarını falan da izledim bu herif sıçsa onu koysa ona da gülücek miyiz lan acaba.
halil söyletmez olamayacak birisidir.
bazı vine larında cidden güldüren adam. zamanın birinde 3 sene önce sanırım aynı sahneyi paylaşmıştık vokalliğini yaptığı rol grubuyla tabi ozamanlar o kadar popi değildi. ey gidi. haa bide son gordüğümden bu yana hala aynı kiloda kalmış.
normalde kendisini tanımam etmem ama şu videosunu görünce kendimi kaybetmiştim gülmekten. adını da şimdi öğrendim.

http://www.youtube.com/watch?v=-ILxgdSyqWw
Marjinal adamin tekidir. Faydasizdir.
dişlerini dişlek hale getirmeyi abartıp artık sincaplaşan eski komik adam.
kızların vine fenomenidir. erkeklerin vine fenomeni ve vine'ın asıl kralı ise can çekin'dir.
Vine'da fenomendir sanırsam okan bayülgenle de çalışıyor.
müzisyenliğiyle popülerliği yakalayamayınca soytarılığıyla yakalamıştır o popiyi. yazık lan gitarı da iyi çalıyor halbuki tabi bir vokal-gitar a göre.
Unlu bulmak icinbparasini etilerde carcur eden kisi 6sn okan bayulgenle cekmek icin cabalamis sahis.
kendini komik sananlardandır.
vinelarından anlaşıldığı üzere boş işlerle meşgul birisidir. komik de değildir. ayrıca rol diye bir grupta takılıyor.
makine kafa da parlar.
bir insan bu kadar sempatik ve cool olabilir.