bugün

Dis hekimligi fakültesinde eski kiz arkadasimin okudugu üniversite.
Geçen yıl mezun olduğum üniversitem.

Seni hep hatırlayacaģım beytepe.
ah canım üniversitem canım.
hacet sıçmak değil mi lan? ben de buna tav oluyorum yani.
Adına şanına kandığım vasat mı vasat bir üniversitedir. Yeni rektör yönetimi okulu okuldan çok ticarethane ve hapishane kırması bir mekana dönüştürmeye çalışmaktadır.
oo bebeğim başlığın açılmış açıkla da notlara bakalım.
fetö nün, Teknokentin’den yurtdışına 300 trilyon kaçırdığı ortaya çıkmış. Üniversitenin rektörü, işadamları ve emniyet yetkilileri gözaltına alınmış.

görsel

http://www.gazetevatan.co...m&utm_content=1155810
Ahaha güne güzel başlama sebebi.

Hacettepe Üniversitesi'nin rektörü olacak şerefsiz; üniversitenin en hareketli yerlerinden birine, "bebek katili apo'nun" fotoğraflarını asan teröristleri korudu.

Mübalağa falan değil. Açın internet'ten bakın. Hacettepe Üniversitesi'ne apo'nun fotoğrafları asıldı birkaç yıl önce.

Buna tepki gösteren öğrenciler dövüldü, okuldan uzaklaştırıldı.

Akp'nin atadığı rektör de ya hırsız ya vatan haini olur zaten.
elalem ikinci döneme başlıyor, bizim finaller açıklanmadı daha.

hacettepeli olduğumu belli etmek için girdim bu entiriyi.
En iyi üniversitelerimizden ama tıp ve diş için geçerli bu dediğim geri kalanlar dandik ha bi de hukuk var.
bekle beni geliyorum.
Eski okulum, önünden geçerken midem gıdıklanır.
ülkenin en dandik okullarındandır..
ODTÜ ve Bilkent'in yanında bir tık soluk kalmış üniversite. Ününü tıp fakültesine borçlu.
Donmuş sakal modasıyla ünlü okul.
türkiye'deki en güzel üniversite.
nefis bir kampüsü olan üniversite. (beytepe)

hayatımın belli bir süresini feda mı ettim helal mı ettim bilmiyorum da, burada geçen zamanlarım tatlı ama puslu bir rüya gibi. sanki yağan yağmurun ardından ortalığa bir sis çökmüş de o güzel yağmur görüntülerini sisin altından seçmeye çalışıyormuşum gibi.

o sisi yaratan insanlara, belli bir binaya hala dargınım ama yağmurlu havalarda -artık nadiren de olsa- yeşil vadisine kaçıp 1-2 saat fotoğraf çekip bir kenarda sessizce oturmanın tadı başka yerde yok. belki de oradayken en çok ihtiyacım olan şey bu dinginlikti ama, geç fark ettik işte taşın sert olduğunu...
ülkede en iyi türk halk bilimi bölümüne sahip üniversite sanırım. seneye halihazırda okuduğum üniversiteyi bırakıp buraya geçeceğim. yks sözel basit.
Bugün sınav sistemine doğru düzgün girilemeyen okul.

Sırf Hacettepeli olduğum belli olsun diye giriyorum bu entiriyi ya.
mezun dayanışması açısından çok fazla eksiği olan ex üniversitem.
Bir kaç gün önce Beytepe kampüsü'nün göz bebeği Tomris isimli köpek kayboldu.

https://www.instagram.com...gMiu/?igshid=sd461oim7lwt

Tomris'e köpek demeyi hakaret sayıyoruz ancak bu şekilde ifade etmek zorundayız.

Kahverengi, uzun tüylü, kulakları siyah bir kuyruklu dostumuz en son Koru metrosunda görülmüş. Şu an her yerde olabilir çünkü otobüse binmeyi, gezmeyi çok seviyor.

Ankara'da yaşayan herkese duyurumdur lütfen pencerenizden bir bakın. "Tomris" diye seslenin, o pıtır pıtır yanınıza gelir, en ufak bir zarar vermez. Korkmanıza hiç gerek yok. Ben onunla 10 yıllık köpek korkumu yendim. Ulaşabildiğimiz kadar çok kişiye ulaşıp Tomris'e kavuşmak istiyoruz. Tasması ve aşıları tam, dişi ve kısırlaştırılmış. Resim koymayı başarırsam koyacağım ancak başaramazsam diye buraya haydok * Instagram hesabını yazıyorum. Oradan da resmini görebilirsiniz.

Edit: güncellemeyi unutmuşum, mesaj atılınca hatırladım. Sağolsun 26 Ocak'ta Çayyolu'undaki Grand Kuaför bulmuş. Alıp getirdiler kampüse. Biz de endişeden kurtulduk.
Mutsuz günüme tomrisin kaybolma haberi ile daha da mutsuz oldum. Umarım başka otobüslere binmemiştir, paylaşacağım teşekkürler iyi ki buraya da yazmışsınız.
Sunduğu kişisel gelişim olanakları, çeşitli etkinlikleri ve kaliteli öğretmen kadrosuyla öğrenciyi kendisine çeken üniversite.

Yüksek ihtimalle yakında ben de bir parçası olacağım.
Yıllar sonra tekrar üniversite hayatına giriş yapmaya karar vermemle beraber başka bir ihtimali dahi düşünmeden dalış yaptığım okul, okulum. Güzel sanatlar fakültesi her açıdan ülkenin en iyi dört beş okulundan biriyken, heykel bölümü özelindeyse kanaatimce en iyisidir akademik düzeyde.
Türkiye 'nin en iyi üniversitelerinden biridir. Tıp ve Hukuk Fakültesinde okumak ayrıcalıktır.