bugün

eyçenem.
H&m avrupa ulkelerinde gayet ucuz bir marka. kaliteli mi? Pek değil. Avrupada kalitesi ile fiyati orantili oldugu halde, Türkiye deki alım gücüne göre, fiyatı kalitesine göre pahalı.
görsel
muhteşem.
sattığı kalitesiz ürünler ile çok para kazanan marka.

ayrıca erkek reyonunda erkek ürünleri görmek zor.
lcw, defacto seviyesindedir.
saçmalamayın aq kadınlar için olan ürünleri baya kaliteli. çok sevdiğim bir marka.
mağazalarının bir kısmını kapatacağını duyurmuş.

http://www.posta.com.tr/h...t&utm_campaign=gundem
heme diye okuyan benim *
Aş e em diye okunMakta olan bir marka.
Bu sene erdem tasarımlariyla bir turk tasarimci ile calistıklarini duymustuk. Şimdi de mağaza kapatma kararlarını duyduk. Hayırlı olsun.
Mağazadan içeri girdiğinizde buram buram plastik kokar. Ve biz de o plastikleri giyeriz.
ben daha çok ey çenem diye okuyorum. okunuşundan çok daha yeni türkiyeye gelmiş bir markanın bile küçülmeye gittiğine odaklanmak gerek. sonuçta ehonomi %11 büyüdü aluminyum.

işte bunlar hep dış mihrakların oyunu.
Hani lc waikiki vardır değil mi? Ucuz ve kalitesiz. Ama h&m hem pahalı hem kalitesiz hem de paylaço musunuz abicim, değişik değişik absürd tasarımlar. Özentilikten başka bir şey olmayan markadır.
Nasıl okunduğu konusunda epey sıkıntı çektiğimiz mağza. Genelimiz "he me mağzası" diyor. Az buçuk English i olan "heyç e nem" diye okuyor.

Ben mi? "haşh ve me "
beğendiğim montu satıştan çeken firmadır.
donlarını kullanıyorum ben..

gerisiyle pek ilgim yok..
parası çok olana güzel bir yer.
Doların artmasıyla birlikte fiyatları uçmuş olan marka.

Eskiden hem ucuzdu hem kaliteliydi. Şimdi pahalı konumuna yerleşti.
giymeyi en sevdiğim marka ama fiyatlarıyla şaşırtıyor. Bizimle kafa mı buluyor acaba diye düşünmeye başladığım giyim markası.
görsel
yüz tl fiyat biçtikleri pantolonları henüz suyla ve makineyle buluşamadan bariz rengini atıp, de facto'nun ilk yıkamada rengini atan pantolonlarının rekorunu egale eden dahiyane giyim markası. paramı çöpe direk atarım yinede kapısından geçmem.
h&m sen naptın ya, son reklam filmleriyle black mirror göndermesi yapmışlar, kerem bursin'de iyi gitmiş bence. diğer firmalara örnek olması dileğiyle bu olayın çünkü aynı reklamları izlemekten sıkılmıştık.
Ürünleri aşırı sıradan olmasına karşın aşırı pahalı. Sanki hugo boss amk.
güncel Önemli Başlıklar