bugün

"Söz uçar yazı kalır" sözünü hatırlayın. Güzellikte öyle geçici onu bilir. Vaktini spor salonlarında veya estetik cereahide geçirmeye de niyeti yoktur bu kadının.
valla ben mesela işsizlikten yazıyorum . *
Bilmemki niye yazıyorum!
Bende kendimi anlamış değilim. ..!!!
Güzel kadınları çekme başlığı. (bkz: Başarılı)
niye yazmasin? şeklinde sorgulanması gereken başlıktır.
Yazmak bir ihtiyaç. Edebiyat buradan çıkıyor zaten. Güzel olunca neden yazmak istenmesin ki. Herkes partner aradığı için burada bulunmak zorunda değil. insan ruhunun en önemli ihtiyaçlarından biri anlaşılmak. Anlaşılmak da kendini ifade ile mümkün.
Her insan kendini anlatmak ister. Güzel ve kadın olsa da oda bir insan olarak bu ihtiyacını karşılıyor. Zoruna mı gitti?
Ben anlamıyorum ya sadece karşı cins midir hayatın tek gayesi. Bu tespitten şöyle bir sonuç çıkıyor;

Bir kadın güzelse köşeye çekilip oturmalı, iki satır laf etmemeli, ediyorsa da amaç sadece erkeklerden iltifat almaktır. ne kadar önyargılı ve bencilce.
hakaret olmaya aday bir başlık. bu şekilde sabit fikirli, düz bakan insanları anlamıyorum. ayrıca güzellik göreceli bir kavramdır.
Mucizeye susayan bir bünyenin geç vakit sayıklaması.

(bkz: güzel kız sözlükte yazmaz yazan kız güzel olmaz) başlığın açılış tarihi 2009.
Yazacak kimsem yok çünkü.
çünkü güzel bir kadın sürekli fiziksel olarak begenilmeye alışmıştır ve bu bahsettiğimiz güzel kadın güzel bir zekaya sahipse sadece fiziksel olarak değil düşüncelerinin ve benzeri yönlerinin de begenilmeye,takdir edilmeye ihtiyacı olduğunun farkına varmıştır.
Sözlüğün en güzel kızının cevaplaması gereken soru.
Burada yazmanin guzellikle cirkinlikle alakasi olmadığını gösterir.
Burası asosyallerin merkezi değil.
Kadin güzel, konusacagi cevresi var diye sözlükte entry giremez mi ya da gereksinim duymaz mi?
Fikirlerini paylasmak istemiştir yaziyordur,eglenmek istiyordur yaziyordur, milletle dalga gecmek istiyordur yaziyordur vs.

Bize ne.
bir soru.
aynen niye yazsın. ben burdayım gelsin bana yazsın *
belki yazmaya programlıdır? (bkz: 216)
Yazmıyor zaten şu an Facebook instagram da takılıyordur. Beğeni sayılarını incelerken hangisini seçsem diye düşünüyor bir yandan da whatsapp ta mesajlaşıyordur.
buna cevap verecek tek kişi güzel kadındır. eğer zaten sözlükte yazmıyorsa bunun cevabını bilemeyiz. bu yüzden bizim söyleyeceklerimiz şıracının şahidi bozacıdan öteye gidemez.
Haydaaaaa
herkese birey olarak bakın. bırakın yazsın sana ne zararı var arkadaş.
Yazmak, zemin fark etmeksizin senin anladığın gibi bir eylem değil. insanlar en azından insan olmaya çalışanlar penisleriyle, vajinaları ile suretleri ile yazmazlar. Mantıklı bir dayanağa oturtulmaz yazmak.
yazmak gelir içinden ve her şey kontrolden çıkar.

Sorunn cevabını veremeyeceğim ama yazar. Güzel, çirkin fark etmez. Yazar.
En azından kadın demiş.

Uzun uzun yazasım var da, vay efendim kendini güzel sananlar toplanmış, vay efendim oltaya nasıl da gelinmiş, yok efendim güzelse de zeki değilmiş.. tarzındaki yorumlara tek tek cevap vermeye erindiğimden kenara çekiliyorum.
yazamaz. şayet güzel olsaydı burada işi ne ki dışarıda orada burada sürterdi. bence yani fikrim budur benim.
entry girmek içindir.
Fikrine sokayım.
Genellemene sokayım.

Ne etti size bu sözlük kızı?
Konuşacak daha hoş konular var. inanın bana.

Herhangi bir kadın yazarı, fiziksel açıdan güzel ya da çirkin diye ayırabiliyorsanız, sözlük amacından sapmışsınızdır.
izdivaç yaşamaya değil de yazmaya geliyoruz aq. Rahat verin.
sözlükte yazıyorlar da sana yazmıyorlar işte. hihihiih.

görsel