bugün

En har ateşlerde yanasıca komşudur. zebaniler çatal batırsın o koca popolarına inş.
Sabah yatak odamla bitişik odada olan karşı komşumun gürültüsü ile uyanıyor, akşam alt komşunun gürültüsü eşliğinde mutfakta yemeğimi yiyor sonrasında yan komşumla bitişik olan oturma odamda komşu çocuklarının bağrışları eşliğinde televizyonumu izliyorum.

Bazen alt komşu aşka gelir bağıra bağıra şarkı söyler gece 12'de * bütün evde yankılanır.

Bu ev için kredi çeken elimi s....
Yoktur. Var kişi gürültü yapmaz.
Çocuk olma ihtimali muhtemeldir.

Saygı ve anlayışla karşılamak gerekir.
Şöyle bir şey sen aslında gürültü yapmasan dahi alt kattan yukarıya sopa yardımıyla dürtülürsün , canım komşularım beni pek severler .
Bizim polisin çocuklarıdır.

Üstelik iki küçük erkek çocuk.

2 alt katta oturmalarına rağmen bizim eve kadar gelen bir gürültüleri var.

Patır patır koşuşturuyorlar.
üst katta ve bir kaç piçleri de varsa insani uyarılar genellikle çözüm değildir.

çözüm için acımasız eylemler gerekir.

yöntemlerimden birini geçenlerde yazmıştım.
ona bu yaptığının onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle.
ülkemizde bol miktarda bulunan saygı yoksunu insan.

(bkz: apartman gürültü yönetmeliği) adında bir yönetmelik var. bu yönetmeliğe göre akşamları saat 19:00'dan itibaren gürültü yapmak yasaktır. Hafta sonları ve dinlenme saatleri olarak kabul edilen öğle saatlerinde de gürültü yapmak yasaktır. ancak ne hikmetse bu insanlar gece 12'den sonra azmakta ısrarcıdırlar.

eskiden en azından uyarır, sessiz olun derdik. şimdi laf da söylenmiyor kimseye. ortalık gürültü nedeniyle kendisini uyaran komşusunu öldürenlerden geçilmiyor.
Ya bugun balkondan cikardiklari seslere uyandim, Konus cocugum ama bagirma ya. Merdivenden cikarken gum gum diye nasil basamak cikiyorlar bilmiyorum.
Allahtan hep müstakil evlerde yaşadım bağarış çağarış tüm gürültüyü kendim yaptım kendim dinledim.
gece hiç uyuyamıyorum. bu yukarıdaki adamın 7/24 televizyonu açık halde, valla futbol takip etmiyorum ama sağ olsun onun sayesinde lig durumu filan her şeyi ezberimde
sabah uyanmama sebebiyet veren komşudur. can sıkar.
arkadaşlar gülürtü yapan komşumu kaldı. bence artık o seviyeye ulaştık yani
Hayattan bıktırır.
Pat pat, ayaklarını yere vurarak yürür, kadın tüy gibi bir şey, fil olsa bu kadar gürültü yapmaz. Nasıl bi teknik uyguluyor acaba.
Şuh şuh kahkaha atar,
Çurf çurf terliğini sürter,
Kapısını bammm diye kapatır.

Yazcam bunları gasteye.
ağzına kürekle vurulması gereken tipitiptir şüphesiz..
Bizim komşuda eski fetöcü hakim çıktı. 20 polis baskın düzenledi geçen gece. Herkese "emekli polisim" diyordu.

(bkz: swh)
güncel Önemli Başlıklar