bugün

60 karakterli sms in 2 kontör olduğu dönemlerin kıymetini bilmeyenler; bol keseden atılan mesajları sevginin ölçüsü olarak görebilirler..

Edit: 100 kontör=30 tl güncel tarife
güne uğur getiren mesajdır.
Özlenen duygudur. Ama maalesef cicim ayları geçince ve sogumalar başlayınca iliskideki iletişimin yüzde 50'ye yakınını oluşturur. Kalan yarısı da iyi gecelerdir zaten. Sonra uzatmalar oynanır ve final... istiklal marşı ve kapanış...
eskidendi yavrum o günler eskiden...şimdi hangi çöle yağmur oluyor kim bilir
şüphesiz mutluluk verir. sevgili olayında ki yapmacıklığına karşıyımdır ama bu değil. bu iyidir. her ne yaşanırsa yaşansın bir adım başlangıcıdır. başında da sonunda da ortasında da ilişkinin mesaj. ama benim bu mesajı almayalı epeyce uzun zaman oldu. ilişkinin başında atılıp " günaydın çok sev beni" mesajıydı. hiç unutmam. duygulanmadım gözüme mazi kaçtı.
Uzun zamandir almadigim mesajdir. Sacma sacma reklam mesajlari gelir ben de bunlarin sesini duymamak icin telefonu kapatir uyurum.
hmm öyle bir şey mi varmış ? yaşamak nasip olmadı, bir gün belki...
güzel bir şeye benzemektedir. bize evden çıkıp 10 adım atınca bakkal mehmet abi günaydın diyor. bıyıklı uzun boylu falan..
Çok şanslı bir insanın şanslı olma sebebidir.
dünyada alarm gibi muhteşem bir buluş varken, sevgilinin öpücüğüyle, mesajıyla uyanmakta nedir ? derhal kendinize çeki düzen verin.
insanın o güne mutlu başlaması için güzel bir nedendir.
yüzünde gülümseme oluşmasına,çok şükür yaşıyorum hissinin gelip yüreğine yerleşmesine neden olan hadisedir.
sevgilinin, farketmeden sabah sabah çok büyük bir hediye vermesidir.
günün iyi geçmesine sebeptir.
güne gülümseyerek başlamaya sebep olur.
canlı canlı gözlerinin içine bakarak söylenmesi daha güzeldir.
bir güne sevgilinin günaydın demesiyle başlamak değildir.
Dünyanın en güzel hadisesidir. Bir yandanda gece ne yaptım? diye düşünmektedir insan.
zamanla farkında bile olunmadan rutinler arasına girer tıpkı su içip tuvalete gitmek gibi bir hal alır. ayrılık sonrası güne sevgilinin günaydın mesajıyla başlanmadığı için de durumunuzu yüzüne çarpar işte öyle bir eylemdir.
mesaj hoşa gitse de gitmese de ayrılınca ilk işin telefona bakılması gibi gereksiz bi alışkanlık yapabilecek olaydır.
ilişki bittiğinde yokluğu bir hayli hissedilen durumdur..
gece uyanık, gündüz uyuyorsa hiç alamayacağınız mesajdır. *
uyanırsın eger devamlı ise bu mesaj direk telofona atarsın elini bakarsınki mesaj gelmiş önce bir aptal gülümseme olur yüzünde sonra için bir hareketlenir neşe ve aşk dolarsın sonra seni seviyorum be dedirten mesajın kendisidir.
afiyet olsun mesjıyla yemeğe gitmek kadar saçmadır.
bir süreden sonra sıkıcı, monoton, anlamsız ve gereksiz gelecek olan eylemdir.