bugün

Spotify üyeliğim biterek... Sevdiğim Şarkıya sıra gelmesi için şuan yalının vıcık vıcık aşk şarkılarını dinliyorum.
bok gibi.
Eski bir dosttan gelen günaydın mesajıyla. Uzun zaman sonra Mutlu uyandım sözlük.
çok güzel bir sırt ağrısı ile, öyle ki bu sırt ağrısı bana hala yaşadığımı ve ağrıyan bir sırtı hissedebildiğim için cosmos'a müteşekkir olmamı hatırlattı.

ahh çok ağrıyor amk.
Selda Bağcan Ayrılık şarkısıyla başladım.
görsel
her zamanki gibi, güne nefes alarak başladım.
işeyerek. 1.5 dakika işedim amk nasıl bi tanker var bende anlamadım ki.
işe başlayarak. Çok şükür ki çalışmayı seviyorum.
sabahın 5'inde uyandım çok açtım çay bile yapmaya uğrasmadan soğuk kabak yemeğine ekmek banıp yedim pek iyi başlamış sayılmam.
Karın ağrısı ve ağrı kesiciye sarılarak.
Türk filmi izleyerek.
uyuyarak. aradaki gizli mesajı beynim bana gece 4 gibi uyuduğum için söylüyor haklı olarak.
güne çok enerjik başladım haftanın son günü mutluyum herkese işinde kolay gelsinnn.
yatakta kerkinerek.
Kuşkusuz hızlı bir kahvaltı akabinde küveti doldurup içinde kahve içerek.
görsel
gülüm kendini göstermiş, böyle de güzel başladı.
görsel
Bugün cumartesi.
Güzel bir gün olması dileğiyle.

Bizler bugüne iyi ve pozitif başladık.
Kaktüslerin çiçek açmış olduğunu gördük,
yaseminlerin kokusu öyle güzel ki Çiçeklerin içinde huzurr
Şöyle ki; düşünün. Sevgilinizden ayrılıyorsunuz bir gün. Bu ayrılıktan beş ay sonra evleniyor.

Sonra bir gün geliyor; bugün. Bir şekilde ulaşıyor size. Hala evli üstelik. Diyor ki; “ ben zaten o anki ruh halimle evlendim, ayrılacağım. Benim engelimi kaldırır mısın, hala sana hissettiğim duygu düşünceler beni bu mesajı atmaya sevk etti, anla beni” falan filan bu minvalde cümleler, uzun uzun mesajlar..

Karısına yaptığı ayıbı mı desem, bana yaptığı ayıbı mı yoksa kendisine duymadığı saygıyı mı desem? inanılmaz sinirlendim ve gerginim şu an. Yani gelip bana diyor ki; “ben senin yüzünden bir anda evlendim, şu an sen varsın aklımda” bak bak hareketlere bak.

Evli adamların böyle saçma sapan şeylere nasıl cesaret ettiklerini anlamıyorum, zira tek ve en kötü cevabı verdim kendisine. Gerisini kendi düşünsün.
Bayern’den 8 yemiş Barcelona gibi...
Yarrak gibi basladim afedersin.
görsel
Tam olarak bôyle *
sex yaparak.

manita ile aynı anda uyanıp uyanır uyanmaz sex yapmak paha biçilemez.
Az uyumuş olmama rağmen mutlu başladım çok şükür. Denememi çözdüm, şimdi de yeğenimin yanına oyun oynamaya gideceğim. Beraber çizgi film izleyip patlamış mısır yiyerek keyif yapacağız inşaallah.