bugün

Gününüz aydın olsun sevgili yazardaşlarım.
Günaydın ahali. iyi bir gün geçirmenizi diliyorum.
görsel
Günaydınlar.
Haftasonuna 1 adım kala.

Günaydın.
Baharı sonbahara çevirdiler 1972 de!
O yüzden gün doğmadı bir daha bizlere bugün!
Bu sabah yıllardır sevdiğim insanı başka bir kızla gülerken gördüm, yaşadığımdan emin değilim ama her şey devam ediyor. Benim günüm güzel geçmeyecek, sizinki güzel geçsin. Günaydın sözlük, sizi seviyorum.
Gün doğumuna eşdeğer bir tebessümle kocaman bir günaydın.
görsel
günaydın sözlük. bu istanbuldaki brezilya yolculuğu öncesi son günümde şort T-shirt sezonunu açtım. hava öğleden sonra yağmurlu gösteriyor ancak bu benim göze alabileceğim bir çılgınlıktı.
Gunaydin sozluk alarmi ertelemek veya ertelememek iste tum mesele bu.
ilik bir sabah dusunun verdigi rahatlikla ve yine bir gunaydin mesaji dahi alamamanin verdigi huzunle gunaydin, herkese hepinize gunaydiin*
Gün size aydın olsun.
görsel
görsel
Günaydın.
Günaydın lan.
görsel
bugün cuma millet .
https://youtu.be/XiIfvQKfff4
Gunaydin sozluk. icimde mantiksiz bir mutluluk var. Umarim totomda patlamaz.
Günaydın efendim gene eşek gibi çalışmaya devam. Tam bir paralı kölelik yemin ederim. işçiler kardeş patron kalleş...
Bir sınav gününden günaydın.
Herkesin sabahı rahat, akşamı neşeli geçmesi dileğiyle. (y)
akhisar izmir yolundan günaydın sözlük.
ilk defa kara yolu ile izmire geliyorum.
türkiyenin farklı noktalarında bir çok farklı güzergahtan geçtim. ancak burası kadar ürkütücü bir yer görmedim.
gün yeni aydınlanıyor. etraf siz mi pus mu onu da tam çözemedim. sanayi bölgesi malum büyük ve eski fabrikalar in cin top oynuyor. keskinoğlu bütün buraların buraların sahibi herhalde. tarlalar uçsuz bucaksız klasik cografyadan denize dik uzanan dağlar solumda. bitki örtüsü yer yer seyrek. yerleşke az. havada oldukça gri ve her an yağmura teslim olacakmış gibi.
baya korku filmindeyim.
derken 41 plaka beyaz bir corolla yanaşıyor ışıkta. bi de sağ taraf itina ile zeytin sol taraf itina ile üzüm.
son arkadaşın nick entry uyumu der geçerim...
günaymasa?
görsel
mısır tarlasindan bi gunaydinda benden.
görsel
Günaydın sözlük
Cumartesi çalışan ezikler size de günaydın.
görsel