bugün

kağıthane yerine kağıt deposu diyen fox haber sunucusu.
Gideri yok. isteyenler fox tv'yi açıp bakabilir kendisine.
iyi haber sunamayan fox spikeri.
degil onu, artik kanalini bile izlemiyoruz.
Gülbin adında yeni bir kadınla tanıştığımda aklıma gelen ilk kişi: Gülbin Tosun!
itici gelen sunucudur.
güzelleşti kızımız maşallah.
Dişleri çirkin olan hoş sunucu.
Bir de çabuk kilo alıp vermeye müsait; bir aralar soyadının hakkını veriyordu şu an ise soyadıyla tezat oluşturuyor. *
Fatih portakaldan daha iyi spiker. Evet.
Gazeteci olabilir lakin ancorwoman olamayacak kadın. Yıllardır ekranda olan biri için iki kelime yorum yaparken bile eli ayağına dolan dili sürçen kişi. Anlaşılan epey torpilli üst mevkilerden.
iyi haber sunamıyor.
iş sahibi olsam stajyer olarak bile almayacağım kadına fox tv yıllardır haber sunduruyor. ilginç.

bu da böyle bir entry'dir.
hiç alkis toplayacagim diye bos bos duyar kasmaya calismiyor, yapay sekilde yorum yapmiyor. haberi veriyor geciyor. su dönemde aradigim en onemli ozellik bu. kendisi genel olarak digerlerine gore benim beklentilerimi daha fazla karsiliyor.
az önce bilezik gibi geçirdi çomar sürüsüne.
Hayvanlara şiddet, smalı çocuklar/sma testi/sma ilacı gibi konuları israrla sıkça dile getiren duyarlı sunucumuz.
gülbin tosun: siirt mitingi öncesi cumhurbaşkanı erdoğan'ın aracına bomba düzeneği kuruldu.

gülbin tosun: ne yazık ki o bomba imha edil... özür dilerim. neyse ki imha edildi. diyen kişidir. (not:alıntı bir artniyetim falan yok yani).
Edit1:bir şey yazma gereği duydum zaten ben böyle suikaste kurban gitmesini falan istemiyorum sen git milleti gırtlağına kadar batır sonra gel suikastle git he yok öyle sen önce seçimi kaybedip yargılanacaksın.
tam bir feminazidir, kusura bakmasınlar.
görsel
En son hasta olmuştu. Geçmiş olsun dileklerimizle..
https://twitter.com/gulbi...tatus/1527954342401155072
covid olmuş. geçmiş olmasın gülbin!
olay ne?
Eğer bu kadın bir gün daha fox'ta çalışırsa fox'u tüm ülke boykot etsin.

O yavrucak yaralı haldeyken "anneciğim özür dilerim köpeklerden kaçarken oldu" demiş bir melekti. Bacağını kestiler ve tam 10 gün yoğun bakımda kaldı. Çıkamadı da oradan. Bu acıları çeken bir anneye bu hakaretleri edebilen bir yaratığın bu ülkede barınmasını bile istemem şahsen. Defolup gitsin.

Akıl alır gibi değil ki! Anne diyor ki evladım öldü. Bir başınız sağolsun bile yazmıyor. Bir anne köpeklerin evladının mezarını bile kazdığını anlatmaya çalışıyor anneyi tehdit ediyor. Başlarım böyle hayvan sevgisine!
Aynı dinden değiliz. Köpektapar kendisi.
terbiyesiz in teki.
adaletin sağlanması için işine son verilmesi yetmez de diğer hakaret edenlere, tehdit edenlere bir şey olmuyor derse o da haklı olacak. bu rezil düzende kimseden bir şey bekleyemiyorum.

köpertaparlık küçümsenmemesi gereken bir beladır.