bugün

Şok marketlerin reklamını yapmış şarkıcımsı..
ulan hayatında bir kere bile bu marketin önünden geçmemiştir...
balayında hacca gittiği için halk tarafından çok sevilen müslüman kardeşimiz.
Dadaloğlunu söyleyen yarışmacıya " söylerken suratini astın çok ciddi birisi sandım seni" diyor sgsdhk adam dadaloglu söylüyor aq tabi ciddi okuyacak " come on barbie girl " sandı heralde.
müslüm gürses gibi büyük bir sanatçıya " sanatçı değil, beğenmiyorum" diyecek kadar düşen sözde sanatçı, şarkıcı...
dikkat çekici bi güzelliği olmayan, sıradan, kötü sesli bir kadın. yaptığı jüriliği de izlemedim fakat çok derin bir müzikal bilgisi olduğunu da sanmıyorum. bir şekilde! ünlü olmuş, stratejik evlilikler, polemiklerle de ününü pekiştirmiş bir insan. tamamen şişirilmiş vasıfsız bir tanınan.
Şimdi cem karacayada sanatçi diyolar sümuklu gulbene de artik gerisini siz anlayin.
mustafa sandal ile küslerdi, program başı 20.000'i duyunca birden barıştılar nedense.

görsel
(bkz: yapmacıklık abidesi)
Demet akalın ile ikisi fuat abiyle mustiyi izlemekten bıkmadı onlar ne derlerse onu yapıyorlar.
Memeleri güzeldir.
Ben olsam ben de barışırdım.
kaç yıldır piyasada, ama google'a ismini yazınca yanında oğuzhan koç beliriyorsa ,o insan başarısız demektir.

başarısızlığın kişilerle alakası yok, kendi eserlerini yapmadığı için başarısızdır.
Güzel parçalarının olduğu var elbet ama genel olarak şarkılarını beğenmem ve dinlemem.
sürekli sınıf annesi modunda gezen kadındır. hayır bu kadar çok şeyi bilmişlikle nasıl gündelik yaşamını idame ettirebiliyor, nasıl hala kocası bunu bıçaklamıyor, evde yardımcısı falan boğazlamıyor anlayamıyorum. ama güzel kadındır hatırı var.
soyadı ergen değil yapmacık olmalıymıs. bundan sonra onun soyadı yapmacık. gülben yapmacık.
kilo verdikten sonra aşırı seksileşen ünlü.sunucu mudur,şarkıcı mıdır,oyuncu mudur bilmem.
(bkz: nokia 6600)
yapmacık bir kadın, o yüzden kimseye sempatik gelmiyor.

hep başkalarının şarkılarıyla gündeme geliyor, nihat odabaşı'da sürekli kliplerini çekiyor.

mustafa sandal,oğuzhan koç ve son olarak bora duran.iyi madenler buldu , kendi emeği olmadan klipleri milyonlarca izleniyor.

görsel
Sabateist diyolar bunun için.
Hülya avşar ile sahte kavgalar ile ünlü olup çıkmıştır. Evet.
vakti zamanında tgrt'de sabah programı yapmış yine tgrt'de kadir inanır'la marziye diye bir dizide oynamış ve parayı bulmuştur. şimdi enver ören'e bir fatiha okuyor mu acaba? hiç sanmam.
kısa saçın yakıştığı nadir türk kadınlarındandır.
çok iticidir.
Gereksiz yere saldırılan kadın.
Sesi güçlü olmasa da guzel bir tınıya sahip, sosyal projelerde yuksunmeden varlığını gösteren, 3 çocuk annesi, son derce zarif bir hanımefendi.
Son zamanlarda ise cidden imajına duruşuna 3 evlat annesi olarak çok daha dikkat ediyor. Sorumluluklarının farkında, ben sanatçıyım diyen birçok insandan daha karakterli. Daha bilinçli, daha azimli.

Yeni albümü de bir harika.
Keşke hep dadı kalsaydı..