bugün

Profil resminizi araba ile çekinin cevap verir.
Aksi halde görüldü yapmaya devam edecektir.
ilgilenmiyordur. çok zorlamamak gerekir.
Verdigi iplemiyorum mesajinin gorulmesini bekliyor olabilir.
En sinir olduğum kızdır.
Ulan yazmak istemiyosan yazmak konuşmak istemiyorum de, görüp cevap atmamak büyük terbiyesizlik.
14 ocaktan beri cevap beklediğim kızdır.

Acaba öldü mü acaba diye arayıp sorsam mı ailesine?
Sanırım benimdir. Ancak daha kötüsü bak yazma mesgulüm şu an dediğimi anlamayıp "göröyosun nodon yazmoyorson" diye ikinci kez yazan kişidir. Müsait olsam elbet yazarım bay zeki müsait değilim ki yazmıyorum ya da konuşmak istemiyorum. Bunları hiç düşündün mü ?
Bırakın artık şu işleri.
Belki sizinle konuşmak istemiyordur.
Kimse sizle konuşmak zorunda değil.
Ego tatmin etmektedir.
Kafaya takmaya değmez. Başkasına yazın.
sevişiyordur. bitince yazar, merak etmeyin.
Çünkü sizin maviyi sevdiğinizi biliyordur o yüzden okundu yapıp bırakıyordur.
Belki kuzeni görmüştür?
Eğer yazan kişinin mesajları taciz niteliğinde ve özel hayatı ilgilendiriyorsa haklıdır, aksi ise aptaldır.
Sen o kızın mesajı okuyup okumadığıyla bu kadar kafayı bozarsan daha çok süründürür o seni. Relax olun biraz.
bana oldu kız görüldü yaptı yazdı yazdı bıraktı bişeyde yazmadı ben bişey anlamadım arkadaş bu kızlardan.
sebebi bilindiğinde tavır olarak algılanır ve tekrar arayıp sormamaya nedendir. sana yazma demiyorum hobi olarak gene yaz anlamı taşır.

"madem ki sen benim isteklerime uygun hareket etmiyorsun, o zaman benim isteklerime uygun davranana kadar, seni kasıtlı olarak görmezden geldiğimi gösteriririm. sen de ya mecburen buna dayanamaz ve şartlarımı kabul edersin, ya da bir süre sonra ilişkimiz kopma noktasına gelir" demektir.
Meşguldür.
Müsait değildir.
Dikkat çekmeye çalışıyordur, mesaja cevap vermek istemiyordur ya da en kötüsü sinirlenmenize sebep olmak istiyordur.
Böyle kızlar için daha mesaj gelmeden mesaj kutusunu açan kızları üzdünüz beyler.
cevap atmayı unutmuştur bu kadar karamsar olmayın .
Sevgilisiyseniz trip yapiyordur. 5 dk cevrimici beklerseniz ve sohbet sayfasi kapali olursa bakacak ki siz biriyle konusuyorsunuz. Hemen yazacak kimle konusuyorsun diye. Boylece ufak capli triplesmeden sonra micmic olmaya baslayabilirsiniz. Ters psikoloji. Hemcinslerimi ifsa ediyorum ama kadinlar dayanamaz boyle seylere. Ama ona yardirirsaniz binbir gun binbir gece yazmaz, inadi tutar.
Yine bir kızın totosu everestlerde.
Bunun bir level üstü de aaa ben sana cevap yazmadım mı , ben yazdım sanıyorum. Demek ki yazacaktım ama unutmuşum dur.
ee ne var yani. cevap vermek istemeyen normal bi insandir iste. kaldi ki "aynen" "bence de" "kesinlikle" tarzi bisey yazmissaniz cevap verilmemesi de gayet dogal.