bugün

benim için sadece gökyüzü'dür. başka adlar kasmaya gerek yok.
bir sansar salvo ve yener düetidir.
sansar salvo kafiye üzerince akıcılığını konuşturmuş, yener abimiz sol yanını göstermiştir *

http://www.youtube.com/watch?v=cIzUXUsPaAo

--spoiler--
varoşa başka bakar gökyüzü
--spoiler--

--spoiler--
tutuk bulutlar arasında duran yağmur damlası ben
olanların karmasıyım, kafiyeler atlasın
bütün yılanlar ortasında tek başına kalması
okyanuslar ortasında güveniceğin tek atlasım
istanbul'un martısıyım, aptalın akıllısı
matematiğin artısıyım, adaletin tartısı
kış gününde atkısıyım efkarında şarkısı
çünkü bende kafiyenin gelmez ardı arkası
--spoiler--
"varoşa başka bakar gökyüzü" dizesiyle beni benden almış (bkz: sansar salvo) ve (bkz: yener çevik) parçasıdır.
Kuşların üzerinde gezindiği, bilmeze uçtukları boşluktur.
sabahları başka, geceleri bambaşka güzeldir. bakılmaya doyulmaz ..
Bakıldığında yaratıcılığı arttırır.
Uğruna yüzlerce söz yazdıran güzelliğe sahip mükemmel bişeydir.
Sabah sabah gokyuzunun sonunu getireyim dedim dakikalarca bakmama ragmen bosluktan baska bir sey elime gecmedi ama cok guzelmis la gokyuzu basinizi kaldirip gokyuzune bakarmisiniz ne kadar mavi oldugunu goreceksiniz.
Açık havada sırt üstü yatıp saatlerce izlenebilecek manzaradır.
sonsuzdur.
Yağmurun geldiği yerdir. Ama gelmiyor.
''Gökyüzü gibi bir şey bu çocukluk; hiçbir yere gitmiyor...''
(bkz: aurora)
Geceleri benim olandır. Hatta o en parlak yıldız da benim. Ben ölünce oğlum, o en parlak yıldızı görünce hep beni hatırlayacak biliyorum.
bu gece yine güzel olandır. ara sıra yaşadığım dünyayı benimseyip onu sevmekten çok gökyüzünü sevip ona özlem duyuyorum ben ve bu daha çok hoşuma gidiyor. sanırım beni kendisine bu kadar çok fazla "gel hadi" diye çağıran başka bir yer yok. bazen düşünüyorum, ölmeden önce ben öldüğümde beni yakıp küllerimi de uzaya atacak birilerini bulmalıyım diyorum. bunun sadece küçük bir matematiksel ihtimal olarak orada bir yerlerde durması dışında gerçekte hiçbir şekilde olamayacağını da biliyorum. her şeye rağmen şahsımı huşu içerisinde bırakan o yerde bulunmanın hayalini kurmayı dahi seviyorum.
"En büyük bahanem."
başımızı kaldırıp baktığımız takdirde göreceğimiz mucize. gündüz veya gece. şu şehir hayatında maalesef başımızı bile kaldıramıyoruz.
varoşa başka bakar gökyüzü.
bugün masmavi ve ışıl ışıl olandır. süper.
Dedi çok sakinsin? Duruyon dimdik?
Dururum ben,Sokak Kafası Yener Çevik.

bir sansar salvo ve yener çevik parçası.
özgürlük gökyüzü.
başka tarif edecek bir sözcük bulamadım. hani duygular kapsüllere konulup da anlatılabilse karşımızdakilere; gökyüzü sonsuz bir özgürlük, umut ve koşmak gibi sanki.
görsel
güzeldir.
Zira insanoğlu oraya hala bir şey inşa edemedi.
aspanda bürküt jerde kökbörü bol sozunu aklima getirir.
Hayallerimin saklandığı yer.!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar