bugün

iticinin önde gidenleridir. cidden amaç ne sormak lazım.
Beli kalinsa göbeğini açmasın mümkünse.
Sonra o çirkin göbeklerini göstermek için suratlarını kapatarak sözlüğe fotoğraf atmasınlar da..
siz cırcır da mı olmuyorsunuz, nasıl başarıyorsunuz kuzum? biz içlikle üşüyoruz yeminle ya.
Estetik olarak yakismiyorsa yapmamak lazim. Moda falan tras.
Ama yakisana da fena yakisiyor ama..

görsel
Illa biyerini acma arzusu sonucu olusan moda ...
Serdar ortaç karabiberim klibinden fırlamış gibidirler. Müstehcen buluyorum.
Üşümüyor musunuz diye sormak istediğim kızlardır.

Bende olsa hemen mide ağrısı oluşur veya üşütmeden kaynaklı karın ağrısı eşliğinde sesler gelir.
Göbek deliğinde piercing varsa bir şekilde tanışmak için emek harcamama sebep olan, insan türünün rahim taşıyan sürümüdür.
O kadar çoklardı ki bir ara mağazalarda veya butiklerde tam kesim bir şey bulmak zor idi. Azaldığını düşünüyorum.

Anacığım sonra çıkar acısı şimdi gençsiniz anlamazsınız der. Annem de freud gibi arkadaş. inkar kapılarına dayansan da bir süre sonra o kapılar dediği yola çıkıyor. O yüzden ilim bilim tartışmaksızın kabul ediyor göbüşümü sıcak tutuyorum.

Ayrıca biri sapık ülkede dikkat edilmeli falan demiş şey gibi bu, pembe otobüs. Sapık ülke yola gelecek. Başka türlüsü yok. Tişikkirlir.
halk arasında yosma olarak bilinen kızlardır. evet.
Giysi formatına aykırıdır ve silik yemesi gerekir. Giysi kapatan ve örten anlamları varken açık veya açan şeyin giysi olması tezat bir durum içerir.

Fakat şöyle bir durum var ki herkes bunu kabul eder, bazı kadınlara gerçekten oldukça yakıştığını düşünüyorum ama herkes de giymesin.
Çekiştirip durdukları zaman kötü görünüyor.
seksi olurlar.
Bence bir tarafları açarak güzel olduğunu düşünme tamamen bir modern akım zırvası. Genç kızlar dekolte vererek, mini giyerek hoş olduklarını, erkekler ise protein tozu ile yaptığı kaslı kollarını kısa atletler giyerek göstermeye çalışıyor. Ama kadınlar üzerinde kurulan moda daha baskın bence. Ben gala ya da ödül töreninde giydiği ile konuşulan az erkek gördüm. Bu ataerkil dünyanın dayattığı bir şey. Kadınlar o baskı ile dikkat çekmeye çalışıyor ve basın da, erkeklere hitap ederek bunu haber yapıyor. Aslında o kadar kolay ki isteyen istediğini giysin. Ben çok dikkar çekici bir şekilde giyinmenin bir eksiklik nedeniyle yapıldığını düşünüyorum zira ruhsal bütünlüğü sağlayan insan zaten şekle şemala bakmaz.
Verme potansiyeli yüksek kızdır, şansınızı deneyin.
her türlü kadın bedenini suistimal içerir. sapığı var, dengesizi var. ayrica medya da bu teshircilige çanak tutmaktadır. insanin bedenini sokaklarda açıp millete gostermesi bence teshircilikten baska bir sey değildir. akli dengesi bozuk biri nasıl cinsel organini gosterince anormal.bir davranışsa buda farkli degildir. herkesin görüşü ayrı tabi.
herkes memnun bu durumdan, rahatsız olan ilgilenmez ve bakmaz.
Serinleme ihtiyacı diye düşünürüm sonuçta bir açıklık var meselede.
Tüm kızlar kötülemiş.
Peki soruyorum, bunu ben mi giyiyorum ? Şuan tüm olay kimsenin kabul etmemesi. Siz yapmıyorsanız kim yapıyor?
Ben tabi ya tâbi ben. pis şeyler bunlar.
Meseleye teşhir vs diye bakmıyorum. Açıkcası mini etek vs severim. Güzel kadına kapalı giyinmek yakışmıyor. Ama şu göbek bölgesiyle ilgili nereden geldiğini bilmediğim bir antipatim var ki en seksi kadının göbeğinden dahi iğrenirim. Böyle nalet bi şey gelişmiş bende.

O yüzden başlıktaki kız tipi benim için iğrençtir.

O bölgesi güzelse bile.
ilgi çekmenin güzel bir yolu..

Bazılarına hiç yakışmaz bazıları düm gözleri üzerine toplar...
size ne yahu insanların ne giydiğinden kendilerine neyi yakıştırdığından? birazcık kendi hayatınıza odaklanın, başkalarını eleştirerek bir yere varamazsınız.sonuçta herkesin göbeği kendine ve kimseyi ilgilendirmez.
özgürlük anlayışının bir tür tezahürü . Genellikle bir süre böyle gezerler, sonrasında işin göbekte olmadığını anlayıp vazgeçiyorlar . zaten bir adım ötesi dile piercing falan galiba .
Bunların bide şişmanları var ıyyy sarkık sarkık öööö.